darthanyan

2014 Model Mazda3

Bu konuda 21 ileti var

avusturalyada 2014 mazda 3 un kamuflajlı fotografları yayınlandı

gerci onlarda sadece 2.0 ve 2.2 motorlardan bahsediliyor ama olsun gorunus aynı :)

post-4837-141695292478_thumb.jpg

post-4837-141695292482_thumb.jpg

post-4837-141695292487_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben pek beğenmedim işin doğrusu.diğer otomobil markaları yeni kasalarını oldukça ileri seviyelere çıkarmışken mazda'dan daha büyük bir atak beklerdim işin doğrusu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aşağıdaki beğendimiz tasarım hayallerde kaldı  :(

Buna da şükür , en azından birçok yönden daha gelişmiş bir araç gelecek, ona şüphe yok...Headers olacak, daha güçlü ve daha hafif olacak, daha az yakacak...Acaba teknik verileri nasıl olacak ?  :)

post-5674-141695292488_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben pek beğenmedim işin doğrusu.diğer otomobil markaları yeni kasalarını oldukça ileri seviyelere çıkarmışken mazda'dan daha büyük bir atak beklerdim işin doğrusu

yeni kasa, c segmenti beğendiğiniz araçları yazar mısınız? nelerle mukayese ediyorsunuz? burada bir karşılaştırma şansı da yakalamış oluruz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aracın pekte şasi  olarak değiştiğini sanmıyorum direkler vede pencere kıvrımları sanki aynı ama ön panjur , stoplar tamonlar değişmiş umarım iç dizay olarak tatmin edici olur. hayırlısı olsun bakalım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yeni kasa, c segmenti beğendiğiniz araçları yazar mısınız? nelerle mukayese ediyorsunuz? burada bir karşılaştırma şansı da yakalamış oluruz

en basitinden seat leon,kia ceed ve golf üzerinden konuşuyorum.mazda 6 da yaptığı değişiklikten sonra 3'te ki beklentim daha yüksek olmuştu belki de o yüzdendir bilmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

en basitinden seat leon,kia ceed ve golf üzerinden konuşuyorum.

güncel kasa bile bu üçünden daha yakışıklı, gelecek olanın güncelinden daha güzel olacağını düşünüyorum. kamuflajsız fotoğraflar yayınlanınca, daha iyi göreceğiz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni Mercedes A serisini kasa, dış dizayn olarak çok beğendim. İçine aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Ama dış kasa beni çok cezbetti.

Seat Loonu beğenirdim, ama yeni kasayı gördüğümde hayal kırıklığına uğradım. Kendisine has çizgisinden çok ödün vermiş. İnanılmaz derecede VW çizgisi taşımaya başlamış. Yeni Leon'baktığımda sanki bir VW modeline bakıyormuşum gibi hissettim kendimi.

Kia Ceed'i bende çok beğendim, inanılmaz derecede bir değişim göstermiş. Klasik uzak doğu çizgileri taşıyan Kia'ya, sanki sihirli bir değnek değmiş.  Artık Avrupa çizgileri taşımaya başlamış. Kia ile ilgili bir duyum gelmişti kulağıma. Daimler Chrysler ile birleşmiş diye...Bunun etkisi olabilir belkide bu değişimde.

Birde Volvo V40'ı beğenmiştim fuarda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Astra,clio, auris, i30 bunları arkadan çıkaramıyorum hangisi olduğunu :D kamuflaja yorum yapmak bence haksızlık. Bu haliyle önden passata bile benziyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni Mercedes A serisini kasa, dış dizayn olarak çok beğendim. İçine aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Ama dış kasa beni çok cezbetti.

Seat Loonu beğenirdim, ama yeni kasayı gördüğümde hayal kırıklığına uğradım. Kendisine has çizgisinden çok ödün vermiş. İnanılmaz derecede VW çizgisi taşımaya başlamış. Yeni Leon'baktığımda sanki bir VW modeline bakıyormuşum gibi hissettim kendimi.

Kia Ceed'i bende çok beğendim, inanılmaz derecede bir değişim göstermiş. Klasik uzak doğu çizgileri taşıyan Kia'ya, sanki sihirli bir değnek değmiş.  Artık Avrupa çizgileri taşımaya başlamış. Kia ile ilgili bir duyum gelmişti kulağıma. Daimler Chrysler ile birleşmiş diye...Bunun etkisi olabilir belkide bu değişimde.

Birde Volvo V40'ı beğenmiştim fuarda.

altına imzamı atarım arkadasım yorumların icin

benim fikirlerim de aynen oyle

leon da donanımları ekleyince fiyat 52000 oluyor

mercedes 74000-75000 leri buluyor

v40 ın ne oldugu ise tam komedi 69000 dan başlıyor neredeyse s60 la aynı fiyatta bitiyor :)

kia en uygunu fiyat donanım yonunden

yalnız tek itirazım kia daimlerle birleşme diye birsey yok onların tasarımlarını getirttiler fark oradan cıktı(daimlerden çinden alım yaptı baic diye bir grubu ilk ozel çin otomobili uretimi yapan)

hyundai bırakmaz boyle bir markayı yakın zamanda diye dusunuyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence mazda o hircin keskin hatlarindan cikmis sahsen hic beyenmedim eyer boyle bir mazda cikicaksa arabami sayip 2014 dusunuyordum ama boyle cikarsa dusunmuyorum benim icin hayal kirikligi oldu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Buda Arabam.com'da yayınlanan ve 2015 Mazda 3 diye geçen model.

post-6837-141695292854_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vallahi hem öyle, hemde 2014 deniliyordu yeni Mazda 3 için. Burada da 2015 yılı diye geçiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vallahi hem öyle, hemde 2014 deniliyordu yeni Mazda 3 için. Burada da 2015 yılı diye geçiyor.

Nedense Amerika'lılar hep Avrupalılardan bir sene fazla söylüyorlar. Vardır bir sebebi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda amblemi çok kötü durmuş :( özellike,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim bildigim 2014 cikiyo ve en buyuk aday bu foto

post-8556-141695292862_thumb.jpg

post-8556-141695292865_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yandan görüntü ilginç, ön kaput çok uzun gibi , Chrysler  viper ' a benziyor ,hani bu bir ara dizisi vardı , işte o arabaya.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdiden yazılmak lazım buna, sonra kalmaz malmaz, 6-7 ay sonrasına  sıra vermesinler Jetta gibi  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence BK ve BL kasalar çok daha güzel..ama tabii bunlar evet araç budur dedikleri görseller değil.

Mazda 6 nefis, fuarda harika inceledim eminim 3 te güzel gelecek.

Yeni kasa C segmenti favori araçlarımda,

Mercedes A serisi ve Kia Ceed GT

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.