duran

Mazda 323 Ön Kol Dayama Modelleri

Arkadaşlar 323 1994 glx modeline uygun olan kol dayama modelinin resmini yayınlayabilirmisiniz acaba teşekkürler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

BEn 25 liraya böyle birşey yaptırmıştım geçen ay. gayet kullanışlı ve rahat.

482422_543927862306757_1104451067_n.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürler kardeşim......o kol dayama yerine monte edildikten sonra sallanma ve oynama yapyormu acaba ...yani sağlam bir şekilde kullanılıyor mu?Birde montajı kolaymı..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gayet rahat ve kullanışlı arabnın içine daha güzel bir havada katıyor. Montaj çok kolay sadece 4 vida ile tutturuyorlar. Asla pişman olmazsın..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hepsiburada dan sipariş edeceğim de,,,,,, model numarası ve adı belli mi acaba .....ona göre sipariş edeceğim ..ilgine çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben sanayiden bir ustaya taktırmıştım. İnternetten fiyatları al sonra git sanayiye orayla karşılaştır. Hangisi işine geliyorsa ona göre taktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar mazda 323 ume siyah ön kol dayama aparatı eklemek istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum . Kendi 323 unuzde varsa foto atarsanız daha güzel olacaktır..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sağlam duruyormu hocam görüntü güzel istediğim gibi . Bide fiyatı nedir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet hareketli , komple geri katlanabiliyor, içi açılıyor, hemde üstündeki deri kaplı kısım ileri doğru kayabiliyor, fiyatı için bişey diyemem epey oldu alalı ama netten bakarsanız muhakkak önünüze çıkar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sağlam duruyormu hocam görüntü güzel istediğim gibi . Bide fiyatı nedir

Forumda mevcut konu başlığının altında birleştirdim. Başta ki mesajlara bir göz atabilirsiniz.

Birde şöyle kısa bir konu var. O konuda aşağıda ki model paylaşılmış.

http://www.mazdaclubtr.com/topic/21140-91-323-kol%C3%A7ak-neresi-tam-olarak/

cache_500_1__i_6325477_HMD.jpg?V=2013

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bende o kol dayamanın aynısından sipariş ettim. ama unutulan bişey var benim aracım 1.5 familia 1998 model ve kol dayamanın bulunduğu yerde sabitlenecek vida delikleri aracın üstünde yok. al tarafında 4 tane vida bulunuyor kol dayamanın. ama aracın üstünde 2 tane var bu demek oluyorki 2 tane daha delik acmanız gerekiyor.. malzeme bana pek sağlam gelmedi elimle azıcık sıksam kırılırmış gibi geldi. uzun lafın kısası hem arabanızı deleceksiniz sağlam olmayan bir malzeme için. ben kendi döşeme ustama gidip sağlam kullanışlı bişey yaptırdım 75 lira verdim ve aracın orjinalinide bozmadım gayet sağlam oldu içimede sindi bence bi düşünün derim.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.