Jump to content

Kırık Sis Lambası

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar 2 ay önce sol sis labbasının camı kırılmıştı.Bugün dikkat ettim sağda çatlamış ne zaman olduysa bilmiyorum. fiatı ne kadardır acaba.ben bu kadar ince bir camda görmedim değişsemde yine kırılır zannediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Efsane konulardan birini tazelemiş bulunuyorsun Mücahit...

Buna en uygun çözüm olarak, tanıdık bir camcıya bolca kestirilip, kırıldıkça yenilemek düşünülmüştü önceden..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben tazelemedim unutmuştum bile ama bugün sağ sis lambam tazeledi konuyu çatlayınca neyse biri çatlak biri kırık idare ederiz,kör,topal misali

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben tazelemedim unutmuştum bile ama bugün sağ sis lambam tazeledi konuyu çatlayınca neyse biri çatlak biri kırık idare ederiz,kör,topal misali

Ben de diyorum ki, niçin idare edesin? Camcıya 6-7 tane birden kestir, çünkü kaç tane kestirsen alacağı para 5 lira, kırıldıkça yenile... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi o zaman sormuştum kesemeyiz demişlerdi.bende üstelememiştim.ondan yani neyse bakarım bir hal çaresine yada nazarlık kalır nasılsa yanıyor ampulde proplem yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi cam kestirmekle olmaz o iş ya,hiç güzel durmaz bence  8:)

Ne gibi bir fark hissedilir sence..? Ya da senin önereceğin çözümle arasında ne fark olur?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne gibi bir fark hissedilir sence..? Ya da senin önereceğin çözümle arasında ne fark olur?

abi çok fark olur,çünkü benim önerim serviste yenisinin takılması yönünde  ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

servistedi çok pahalı volkan ondan yaptırmıyo arkadaşlar heralde bende cam kesildiği zaman nasıl oluyor su falan alıyomu onu merak ediyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

servistedi çok pahalı volkan ondan yaptırmıyo arkadaşlar heralde bende cam kesildiği zaman nasıl oluyor su falan alıyomu onu merak ediyorum

su alsa ne olacakki benim solun camı 2 aydır hiç yok görevinide yapıyor ampulde patlamadı.süreklide yıkanıyor.serviste kusura bakmasın 2 sis lambasına 500 ytl verecek kadar zengin olamadım gazda değilim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben servisle konuşmuştum bu konuyu. Taş falan gelmesinden çok soğuk havalarda çatlama yapabiliyor dediler. Sis farları normallerden çok daha fazla ısınıyormuş. Ne kadar doğru bilemiyorum :-\

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben servisle konuşmuştum bu konuyu. Taş falan gelmesinden çok soğuk havalarda çatlama yapabiliyor dediler. Sis farları normallerden çok daha fazla ısınıyormuş. Ne kadar doğru bilemiyorum :-\

mantıklı ısınıp su değerse olabilir.ama diğer arabalarınkine bakıyorum camı çok kalın bizimkiler çok ince

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bana da serviste benzer bi sebep gösterdiler sis farları normalden kuvvetli oldugu için fazla ısınma yapıyor soguk havalarda da ısı farkından cam catlatabiliyor diye durum böyleyse garantiye dahilolması gerekmezmi yani taş çarpması ile kırılmış cam zaten belli eder kendini kırıldıgı yerdeki izden

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Su felan almıyor.Bende 2-3 ay kırtık cam ile dolaşmıştım.Be 50 ytl yaptırdım çıkma sis taktırdım.Yenisi 220 ytl civarıydı galiba.Ya şansıma vardı veya bir şeyler uydurdular.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Su felan almıyor.Bende 2-3 ay kırtık cam ile dolaşmıştım.Be 50 ytl yaptırdım çıkma sis taktırdım.Yenisi 220 ytl civarıydı galiba.Ya şansıma vardı veya bir şeyler uydurdular.

şansına vardır cıkması yoksa reno yada opel gibi piyasada cıkmasının gırla olacagını sanmıorum
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Arkadaşlar,benim sisler taş vs derken kırıktı ve içleride kararmıştı.Servis 218 ytl kdvsiz fiyat çekince oyle dolaştım tabi.Sonra birisi Bostancı sanayide Stopçu Altan adında birinden bahsetti.Youtube da izleyince kalktım gittim tavsiye eden arkadaşımla. 

Sisleri elektrikçiye yollayıp söktürdü,temizledi,boyadı,flexiglası fırınladı,bombe verdi ve sisleri eskisinden çok az mat olmak kaydıyla yenisi gibi yaptı.Sonra elektrikçiye taktırdık ve harika oldu.Buraya koymak için fotoğrafta çektim ama nereden koyacağımı bulamadım.:)  Elektrikçiye 15 verdim.Altan tanıdık vasıtasıyla olduğu için kaça yaptığımı söyleme ama 35-40 a hallederim tek tarafı dedi.Zaten mazda servisleride iş yolluyomuş artık oraya kaç veriyolar bizlere kaç söylüyolar onu ben bilmem ama fotolarıda koymayı başarırsam göreceksiniz orjinale falan hiiiiiiiiiiç gerek  yok..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...