Jump to content

Bu sabah RX-8'in koltuğunda 25 yaş genç hissettim...

mtutun
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Düşündüğünüz şeye bakın , sorunun cevabı çok basit abi :D Sen yarın akşam gel sana uzun zamandır içmediğimiz bir Mocha ısmarlıyayım, akabinde de sol koltuğa ben sağ koltuğa sen oturursun ( ben oturursam belki sensör algılamaz :D ) öğreniriz sensör var mı yok mu :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 57
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

6

• İlhan

4

• domestos

8

• mtutun

27

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Abiler siz ikinizde yorulmayın. Şöylede yapabiliriz  uzun zamandır içmediğiniz Mocha yada Latte, yanında da doughnut ısmarlarım.

Sonrasında ben sol koltuğa, ağır abi sağ koltuğa, zayıf abi arka koltuğa... Böylelikle hem ön koltuk için sensör var mı, yokmu, çalışıyormu. Hemde arka koltuk diz mesafesi, konforu, rahatlığı test edilmiş olur. Ve yine aynı zamanda 3 kişi ile yakıt sarfiyatını hesaplamış oluruz. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yemezler, Mocha da basmazlar!

Ben bugün Adem ile denedim, gerçekten sağ koltuk kemer uyarı sensörü yok! Dacia Dokker mı almak lazımdı ne?

Bu arada Mazda'nın kendisi seni algıladı mı da, yaptığı sensör algılasın?

Düşündüğünüz şeye bakın , sorunun cevabı çok basit abi :D Sen yarın akşam gel sana uzun zamandır içmediğimiz bir Mocha ısmarlıyayım, akabinde de sol koltuğa ben sağ koltuğa sen oturursun ( ben oturursam belki sensör algılamaz :D ) öğreniriz sensör var mı yok mu :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Birinci paragrafın kurgusu, canlılığı, hikayenin gelişimi ve karakterlerin ele alınışı mükemmel!

İkinci paragraf silik çikmış, okuyamadım...

Abiler siz ikinizde yorulmayın. Şöylede yapabiliriz  uzun zamandır içmediğiniz Mocha yada Latte, yanında da doughnut ısmarlarım.

Sonrasında ben sol koltuğa, ağır abi sağ koltuğa, zayıf abi arka koltuğa... Böylelikle hem ön koltuk için sensör var mı, yokmu, çalışıyormu. Hemde arka koltuk diz mesafesi, konforu, rahatlığı test edilmiş olur. Ve yine aynı zamanda 3 kişi ile yakıt sarfiyatını hesaplamış oluruz. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada yol bilgisayarı yok diye mi 3 kişi hesaplayacağız tüketimi? Ben hep tek başıma hesap ediyorum, hiç sorun yaşamadım. Ya bu hesap makinası çıkalı, kafadan matematik hesaplar ne kadar zorlaştı....

Ayrıca benim sarfiyatım hep sıfırdır. Ben hiç sevmem sarf etmeyi, ziyan etmeyi, israf etmeyi, saçıp, savurmayı! O yüzden aracımı da her bir damla benzini sonuna kadar tüketecek, hakkını verecek gibi kullanmaya çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi birde muhasebeci gözüyle, ben hesap, kitap işi yapardım. Aç karnına kaç litre yakıyor, tokken kaç litre yakıyor. Malum yakıt sarfiyatında ağırlık önemli, yolcu varken, yokken sarfiyat kaç litrelerde. Amaç forumdaki RX-8 kullanıcılarına faydalı olabilmek. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi ne kadar güzel ve akıcı yazmışsın, klavyene sağlık. :)

Bu arada yuasa akü özellikle motosiklet piyasasında nam-ı almış da yürümüş bir akü markasıdır, ve de diğerlerinin tıkladığı yerde tırtlamaz, en son honda cbr 600 rr motosikletime takmıştım, ki motosikletlerin aküleri doğal olarak oldukça küçüktür, 3 ay sonra yanına gelip marşa bastığımda tek marşta almıştı, parasını ciğerine kadar hakeden bir aküdür. :D:):D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sağolasın dostum beğendiğine sevindim. Eğlencelik bir yazı olsun diye yazdım. Yalnız bu sitenin admini çok kıskanç, ilk yazım 14 beğeni ile rekor kırınca, tüm beğenileri silmiş!

Abi ne kadar güzel ve akıcı yazmışsın, klavyene sağlık. :)

Bu arada yuasa akü özellikle motosiklet piyasasında nam-ı almış da yürümüş bir akü markasıdır, ve de diğerlerinin tıkladığı yerde tırtlamaz, en son honda cbr 600 rr motosikletime takmıştım, ki motosikletlerin aküleri doğal olarak oldukça küçüktür, 3 ay sonra yanına gelip marşa bastığımda tek marşta almıştı, parasını ciğerine kadar hakeden bir aküdür. :D:):D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kıskandım sildim :D Hiç tahammül edemem benden çok beğeni toplayanlara :D

Bu arada Mazda'nın kendisi seni algıladı mı da, yaptığı sensör algılasın?

Sensör Japon yapımı o algılar :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Sör İngilizlere ait bir paye olduğuna göre, Sensan olması gerekmiyor mu bunun?

Kıskandım sildim :D Hiç tahammül edemem benden çok beğeni toplayanlara :D

Sensör Japon yapımı o algılar :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hay Allah! Sosyal haklarla ilgili espri yapınca, ozan'lık buraya kadar durumu ortaya çıktı...

:fiuw:

Bam telime dokundu abi...

:)

Neyse zaten emekliliğe şunun şurasında 78 ay kaldı.

:P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yine de emekleme ile emeklilik arası en kısa ülkelerden birisiyiz. Benim (eğer bir mevzuat değişikliği olmazsa) daha 6-7 senem var... Bu Özkan ne yapsın kardeşim? Şafak kaç, sayılmaz bile...

Bam telime dokundu abi...

:)

Neyse zaten emekliliğe şunun şurasında 78 ay kaldı.

:P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yine de emekleme ile emeklilik arası en kısa ülkelerden birisiyiz. Benim (eğer bir mevzuat değişikliği olmazsa) daha 6-7 senem var... Bu Özkan ne yapsın kardeşim? Şafak kaç, sayılmaz bile...

Bizim meslekten emekli olanlar fazla yaşamıyor... Çalışanın da yüzü gülmüyor, iki ucu moccalı bardak gibin bir şey artık.  :P

Her şeyden önemlisi sağlık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...