alptunaerr

Sizce nasil egzoz ?(shop)

Shop bile olsa cok guzel olmamismi ?

yby6ehez.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kendim yapmayi cok isterdim ama yabanci mazda sitelerinde dolasirken farkettim resmi sizlerle paylasmak istedim

Sahsen benimde cok asiri hosuma gitti bunun aynisini gercekte yapabilcek varsa 1 dakka dusunmeden yaptirirdim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kendim yapmayi cok isterdim ama yabanci mazda sitelerinde dolasirken farkettim resmi sizlerle paylasmak istedim

Sahsen benimde cok asiri hosuma gitti bunun aynisini gercekte yapabilcek varsa 1 dakka dusunmeden yaptirirdim :)

bu kapasiteye sahip bir ton modifiye firmamız mevcut arka tampon kolay iş... mesele önce o şekle benzer bir çift ayrı çıkışlı bir eksoz yada uç bulmakta bence...

tamponu eksoza göre dizayn etmek daha rahat olur bence :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelikle altı siyah plastik kısımları olan tamponu almanız lazım sonra o kısmı söktürüp fiberciye istediğiniz şeklin aynısını yapmasını  söylerseniz. Ramo usta varmış facebookta customworks car bodykit service diye çıkıyor karşınıza ben bu haftasonu ön tampona ek yapmak için gidicem isterseniz birlikte gideriz tanışmışta oluruz hemde sorarız yapabilirler mi diye :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.