basstone84

İç Döşeme ve Vinil Tavan

Sevgili arkadaşlar mazdamın koltuk kılıflarını,tavan döşemesini ve zemin döşemesini yaptırdım. Tavana vinil çektirdim ve 5 cama film çektirdim. Şimdilk yapacaklarım bitti. Spolier işine müsait oldugumda gireceğim. Aracın içi gayet hoşuma gitmeye başladı resimlerin kalitesi kötü ve arabamın içi biraz kirli idare edin. Özellikle zemin döşemesi çok hoşuma gitti çünkü çok kötü bir hal almıştı..

2013-03-07180921.jpg

2013-03-09132010.jpg

2013-03-09132015.jpg

2013-03-09132026.jpg

2013-03-09132137.jpg

2013-03-09132128.jpg

2013-03-09132218.jpg

2013-03-09132157.jpg

2013-03-09132107.jpg

CemKaradağLı bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kazasız günlerde kullanmak nasip olsun... Çok güzel olmuş...

:nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim..Amin.. :dua:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İyi günlerde kullanın güzel olmuş, yanlız ahşap görünümlü aksesuar (direksiyon, vites kolu vb,) orjinali kadar güzel durmuyor, elbette tamamen kendi fikrim, siz beğeniyorsanız güle güle kullanın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O konuda hemfikiriz :D Daha spor birşeyler istiyorum aslında. Arabayı aldığımda üstünde o ahşap görünüşler vardı. Bende elleşmedim. Ama güzel bir direksiyon kılıf seti veya spor bir direksiyon istiyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O konuda hemfikiriz :D Daha spor birşeyler istiyorum aslında. Arabayı aldığımda üstünde o ahşap görünüşler vardı. Bende elleşmedim. Ama güzel bir direksiyon kılıf seti veya spor bir direksiyon istiyorum :)

Bence de...

Hangi akıl mantıkla o kaplama yapılır ki anlamam...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güle güle kazasız belasız kullanın inşallah. Direksiyon işine bence öncelik verin. :) Gerçekten çok sırıtıyor.

Cam filmleri bana çok koyu geldi. Ayna yansımalı film diyorlar, onlardan mı ? Maşallah çevredeki bütün evlerin detayları çıkmış, otomobilinizin camında...Bilmiyorum belkide fotoğraf aldatıyor ama..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet direksiyon olayı facia :D Arka bagaj camı ve arka 2 cam orta koyulukta. İçerden dışarısı çok net gözüküyor ama dışardan içerisi biraz zor. Ön 2 cam ise ondan biraz daha açık..Tavan ise vinil cam görünümlü havası..Malzeme hava gözenekli ve kaliteli bir malzeme..Görüntü olarak çok hoşuma gidiyor..Direksiyon-el freni-vitez başı ve küllük kaplamalarına bir çözüm arayışı içindeyim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.