wyopeq

Expertiz Yetkili Servis

Merhaba,

2. Mazdam olarak Mazda 1.6 Touring 2009 model (eski kasa) almayı düşünüyorum. Bir tane arabayı da beğendim fakat Avrupa yakasında Büyükçekmece - Avcılar veya Bağcılar tarafında expertize götürebileceğim tanıdığınız bir yetkili servis, usta var mıdır?

Touring sahibi olanlardan da özellikle hangi konulara dikkat etmem gerekir söyleyebilirler ise sevinirim. Araba 50000 km civarında.

Bu arada expertiz fiyatları ne kadardır? Standart ne gibi işlemler yapılıyor?

Şimdiden cevaplayanlara çok tşk ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İkinci Mazda sahibi olmaya niyetlenen bir üyemizin forumda bu kadar sessiz kalması beni üzdü...

???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
:) Çok haklısın hocam, ben herhalde daha çok okuyuculardanım.  Mesaj yolladıktan sonra kendi mesaj sayımı görünce de biraz şaşırmadım değil bu kadar az mı yazmışım diye :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

:) Çok haklısın hocam, ben herhalde daha çok okuyuculardanım.  Mesaj yolladıktan sonra kendi mesaj sayımı görünce de biraz şaşırmadım değil bu kadar az mı yazmışım diye :)

Bizlerin daha fazla katılımcı olması lazım ki; talep edilen bilgilere, gerekli olan tecrübelere Mazda ailesi rahatlıkla ulaşabilsin...

Sanırım sanalda bizden başka sıcak bir ortam yok.

8:)

Saygılar, kazasız günler...

:nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda Beka yetkili servisi var. Ben aracımı alırken orada expertize sokmuştum. Toplamda 200 TL gibi bir ücret ödemiştim sanırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

büyükçekmecedeki servise kesinlikle ama kesinlikle uğrama. skoda ve mazda aynı yerde. bu kadar kötü bir eksper raporu olmaz. küçükçekmecedeki iyi diye duymuştum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim tavsiyem ikitelli gungoren bagcilar sanayii sitesinde oto yuksel mazda servisi var,ozel servis.en yakin oraya gidebilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.