ceyhun29

Benzinli Turbolara LPG Takılabiliyor mu?

selamunaleyküm arkadaşlar. ben bayağ zamandır araba araştırıyorum. eski bir mazda 3 kullanıcısı olarak merak ettiği bişey var. benzinli turbo motorlara lpg atılabiliyor mu? atıldığı taktirde ciddi sorunlara sebep oluyor mu? performans yönünden nasıl? bunları merak ediyorum. yoksa yine eskisi gibi mazda 3 yada mitsubishi lancer alma niyetim var. ayrıca lancer tavsiye eder  misiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşta volvo s60 var 2.0 motor turbolu prince marka lpg takıldı araca 3500 liraya hiç bir zararı yok benzinli kullanıyormuşssun gibi hiç bir farkı yok :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdiki sıralı sistemlerde performans açısından çok problem olmuyor diye biliyorum... Lancer yerine Mazda almanı tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdiki sıralı sistemlerde performans açısından çok problem olmuyor diye biliyorum... Lancer yerine Mazda almanı tavsiye ederim.

işin gıcık tarafı bunların ikisinde de subap sorunu ilerleyen kilometrelerde kuvvetle muhtemel. 1.4 tsı seat leon lpg ile nasıl gider acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bana kalırsa kardeşim yakıt sarfiyatı az ama turbolu benzinli bir araç bul kendine vede LPG yi hiç takma. :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hiçbir sıkıntısı olmaz ayarları düzgün yapılırsa,hali hazırda çalışan 3 araç biliyorum benzinli turbo ve lpg li

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

peki değerli arkadaşlar seat leon hakkındaki fikirleriniz? mazda 3 mü leon mu mesela :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

peki değerli arkadaşlar seat leon hakkındaki fikirleriniz? mazda 3 mü leon mu mesela :)

Seat'ın çok çok artısı olmalı ki; ben Mazda'ya tercih edebileyim... Artıların çok olmadığı da gün gibi aşikar olduğuna göre; sonuç yine mazda...

;D

Düşüncem budur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.