primeata

Lpg Mikser

hayırlı olsun bende taktırmayı düşünüyorum ama çok çelişki yaşıyorum,karbüratör tamamen sökülüp manifolt üzerine mi kep yapılıyor? jikle olayı ne oluyor? 102 beygir aracım şuan lpg de mikserle 96 beygir güç veriyor bunu takınca güç düşümü yaşarmıyım hepsi beni ürkütüyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben pek randıman vereceğini sanmıyorum, oyüzden pek sıcak bakmadım, direk karbüratöre oturuyor lakin hava filtresi falan hepsi değişiyor, bence hiç bir fark olmaz zaten  konuyu açan kişi kullanıcı değil satıcı, yani deneyen vede verim alıpta yorum yapan henüz kimse yok aramızda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

avrupada özellikle 'mercedes' araçlarda kullanılıyor patlamaların önüne geçmek için hatta youtube da bir sürü videoları da var konustum tüm işlem kep,filtre vs  370 civarı dendi kafam çok karıştı mikserden memnun değilim arabayı tutuyorrr

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.