Son Irlandalı

Tampon Yardım Görüşleriniz Önemli !!

Bu konuda 29 ileti var

Arkadaşlar ön tampona aşağıdaki fotolardaki ekten yapmayı düşündüm sizce duruşu nasıl?

Yarın gidip fiberciye sormayı düşünüyorum yapabilirler mi diye sizdende görüşlerinizi bekliyorum.

Şimdiden sağolun :hi:

734916_545476828818627_887256757_n.jpg

598720_543621012318856_131533481_n.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ülkemizdeki yolların durumu göz önüne alındığında sürüş keyfin kaçacaktır bence...

:(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

537569_10200883068026737_593446825_n.jpg

Zaten şuanda da çok farklı değil :D Farklı olur mazda yapan çok insan yok sonuçta ülkemizde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet bu konuya katılıyorum mazda yapan çok insan yok sonuçda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynen devam, on numara kardeşim bence gayet güzel olur  :clap: Daha başka modellerde var ebay'de göz attıysan görmüşsündür zaten ama söyleyeyim dedim :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

MPS tampon olayı nasıl olur ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sen bu arabayı nerede kullanıyorsun söyle bizde oraya taşınalım :D

Istanbulda ama yollarini bilmedigim yerlerden genelde uzak duruyorum. Bugun cevahir avm ye girerken otopark girisinde asili kaldim biraz sikinti oldu onun disinda buyuk bi olayim yok :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynen devam, on numara kardeşim bence gayet güzel olur  :clap: Daha başka modellerde var ebay'de göz attıysan görmüşsündür zaten ama söyleyeyim dedim :hi:

Baktim honuu abi sendeki ekler bayaa hosuma gitti zaten fotolarda da yan marspiyelin altinda gene onlardan var. Obur tamponlar goruntu olarak bana ekstrem geldi bu sade ve sik diye bunu begendim.

BAktim honuu abi senin ekler bayaa hosuma gitti de sende oldugu icin farkli birsey yapmak istedim ebaydeki obur tamponp

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

MPS tampon olayı nasıl olur ?

ONu da dusundum hatta bi ara yeni makyajli kasalarin on tamponunu dusundum ama serviste sordugumda tamponun oturmasi icin bazi yerlerde degisiklik yapilmasi gerektigini soylediler masrafli ve uzun bir is gibi geldi caydim o fikirden. Mps cok farkli gelmedi gozume.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

:fiuw:

Baktim honuu abi sendeki ekler bayaa hosuma gitti zaten fotolarda da yan marspiyelin altinda gene onlardan var. Obur tamponlar goruntu olarak bana ekstrem geldi bu sade ve sik diye bunu begendim.

BAktim honuu abi senin ekler bayaa hosuma gitti de sende oldugu icin farkli birsey yapmak istedim ebaydeki obur tamponp

Benim için hiç problem olmaz aynısını yapsanda, ilk geldiğinde düzgün olsaydı benim ekler kalıp bile alınırdı aslında, ama gel gör ki eğri büğrü geldiği için aracın üstünde takarak düzelttim çoğu yerini, şimdi söksem muhtemelen yine yamulurlar biraz serbest kalınca...

Bende bu ek olayına ilk kafayı taktığım zaman en çok bendekileri beğenmiştim ama şimdi bakınca bunlar daha güzel geldi gözüme, sen hele bir yaptır olmazsa bende daha sonra imaj degişikliği için yanaşırım yanına.  8:)

Bende ki bu komşunun tavuğunu kaz görme olayını engelleyemiyorum bir türlü

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Honuu abi ben fiberci adamla konuştum 0 dan fotografa bakarak kalıp çıkarıcak sonra fiber olarak dökücek hazırda olan bi kalıbı olmadığı için 500tl dedi bir kere kalıp çıkarttıktan sonra sadece fibere dökmesi daha da ucuzluycak başka mazda3 lere daha ucuz şekilde yaparız dedi. Fiyat bana çok ekstrem gelmedi ben 600-800 arası birşey bekliyodum. Parayı toplayınca yaptırmayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sifirdan kalip cikarilacak bir is icin gayet uygun ucret bencede. Umarim fiyat tek parca icin degildir!  yanlar ve arka?!? ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sadece ön tampondaki ek için bu fiyat. İki parçadan oluşuyor çünkü bi beyaz kısmı birde lip gibi duran siyah kısmı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cok guzel ama yarış  pıstınden cıkmamak lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

MPS tampon çok farklı değil o konuda haklısın, paylaştığın da fena durmuyor lipte tam orta kısmı beğendim ben kenarlardan öne ve yana çıkması pek hoş değil o kısmı biraz kısarsan daha da iyi olacağını düşünüyorum. Bu arada MPS tampon çok bişey katmayabilir ama MPS hood ve spoiler değiştirir aklında olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ekler harika gözüküyor gercekten cok yakısacaktır senin araca onur  ama söyle bişiler senin guzu saten cok güzel renk durus saten basacagın son noktaya kadar getirdin o eklerle ne kadar dikkat edersen et yakın zmaanda parcalarsın bence o kdar masraf edip taktirma

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence ek iyi ama yollar biliyorsun berbat.

Senin gönderdiğin kadar iddialı değil ama EZ lip te Mazda lipleri var, plastik fitil gibi lipler..78 USD ye geliyor, bende alacağım sanırım 40 lıklardan sonra otoparklarda ve tümseklerde bende sıkıntı yaşıyorum çünkü..

Tüm Mazda lipleri: http://ezlip.com/mazda.html

BK için: http://imageshack.us/m/863/2189/mazda13.jpg ve http://img714.imageshack.us/img714/7417/mazda15.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence çok gösterişli olur. Mazda yapan kişi sayısı çok az onlarda bu forumda muhtemelen =)

Ama istanbulumuzun güzide yolları sağolsun daha önce fiat stilo vardı bastım tampon yaptırdım ilk gün önü ikinci gün arkası çatladı -_- daha sonra tümseğin önü arkası çökmüş yolda fark edemedim motor koruma kapağımıdır nedir altta onu yerinden çıkartmıştım =) belediyedekiler iyi tanır beni o yüzden kulakları ne zaman çınlasa benden bilirler artık =)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.