Jump to content

Oto Alarm Tavsiyeleriniz

ferdist
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aracımın malum uzaktan kumandalı kilidi yok. her seferinde anahtarla açıp kapatıyorum. hem alarm hem uzaktan merkezi kilit taktırmak istiyorum. piyasada çok çeşitli seçenekler mevcut. Siz ne tavsiye edersiniz? marka ya da fiyat olarak uygun olanı nedir? Yoksa böyle orjinal kalması daha mı iyi olur acaba :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Celaleddin

3

• domestos

8

• Kadirx

13

• ferdist

19

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Uzaktan kumandalı merkezi kilit ve alam büyük kolaylık... Marka olarak ise bildiğim bir şey yok tavsiye edebileceğim...

Ancak; yıllar önce Laser marka alarm taktırmıştım hala bu marka var mı bilmiyorum, memnun kalmıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Sentinel SN08 modelini kendi aracıma yeni taktım kumandadan araç çalıştırma içinde kullanıyorum şuana kadar bi problem çıkarmadı. Bagaj açma ve cam kaldırma çıkışı var. PMX marka olanı abimin aracına  ve İnwells markayı da abimin kaynının aracına monte ettim. Sonuçta üçümüzde memnunuz ....

Alarm olarak........................................        Sentinel, Pmx, İnwells fiyatı  : 50-55 TL

Sadece Açma Kapama ................................................. MFK veya Pmx    : 30-35 TL

Aracınızda merkezi kilit motorları yoksa MFK motor takımı........................... :25,00 TL

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ferdi ümraniyede tanıdığım bi yer var yarın erken gelirim diyor isen gidelim beraber yada ben sana randevuyu ayarlıyayım fiyatını yüz yüze konuşursunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Sentinel SN08 modelini kendi aracıma yeni taktım kumandadan araç çalıştırma içinde kullanıyorum şuana kadar bi problem çıkarmadı. Bagaj açma ve cam kaldırma çıkışı var. PMX marka olanı abimin aracına  ve İnwells markayı da abimin kaynının aracına monte ettim. Sonuçta üçümüzde memnunuz ....

Alarm olarak........................................        Sentinel, Pmx, İnwells fiyatı  : 50-55 TL

Sadece Açma Kapama ................................................. MFK veya Pmx    : 30-35 TL

Aracınızda merkezi kilit motorları yoksa MFK motor takımı........................... :25,00 TL

Verdiği rahatlık açısından fiyatların hiç bir önemi yok gibi... Bilgi için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ferdi ümraniyede tanıdığım bi yer var yarın erken gelirim diyor isen gidelim beraber yada ben sana randevuyu ayarlıyayım fiyatını yüz yüze konuşursunuz.

Sağol kadir. müsait olduğum bi zaman arayım ben seni. Bu aralar yoğunum biraz. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Bu montaj işini de kendiniz yapıyorsunuz sanırım. Basit diyorlar ama sanırım ben ustasına yaptıracam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyatlar güzelmiş, benim arabamda uzaktan kumanda var fakat anahtar yedeği yok sadece anahtar kopyalamaya 70-80 lira fiyat çekmişlerdi, onun yerine sistemi komple yenilemek daha iyimiş :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Reklamın sonundaki alarm sesinden bahsediyorum :D

..evet alarm sesi güzel. ama reklam dah da güzelmiş :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Reklamın sonundaki alarm sesinden bahsediyorum :D

zannedersem bunu alarmın kendisiyse değilde http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-alarm-sireni-99348775/detay

ilandaki gibi siren değişikliği ile yapılabiliyor bagaj açma özelliği eklenen bir videoda sirenide değiştiriyorlardı ses bu ses gibi çıkıyordu bulursam videoyu atarım.

alarm tavsiyesinide servise gidip taktırılmadıktan sonra neredeyse piyasadakilerin hepsi aynı %90 çin malı

ben fatihten 40 liraya sustalı alarm aldım 50 liraya taktırdım =) ustanın söylediği sadece otomatik cam kaldırma özelliğini kullanmamamız gerektiği idi termikli olmadığı için 30 saniye boyunca motorlara elektirik veriyor ve cam kapanıp sıkıştığında motorların yanma riski oluşuyor ama onun dışında düzgün bağlandığında sıkıntı oluşturmuyor muş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

zannedersem bunu alarmın kendisiyse değilde http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-alarm-sireni-99348775/detay

ilandaki gibi siren değişikliği ile yapılabiliyor bagaj açma özelliği eklenen bir videoda sirenide değiştiriyorlardı ses bu ses gibi çıkıyordu bulursam videoyu atarım.

alarm tavsiyesinide servise gidip taktırılmadıktan sonra neredeyse piyasadakilerin hepsi aynı %90 çin malı

ben fatihten 40 liraya sustalı alarm aldım 50 liraya taktırdım =) ustanın söylediği sadece otomatik cam kaldırma özelliğini kullanmamamız gerektiği idi termikli olmadığı için 30 saniye boyunca motorlara elektirik veriyor ve cam kapanıp sıkıştığında motorların yanma riski oluşuyor ama onun dışında düzgün bağlandığında sıkıntı oluşturmuyor muş

sustalı değilde, ben anahtarda istiyorum uzaktan kumandayı. Sanırım orjinal anahtarı immoblizer çipiye sokup yeni anahtara takıyorlar. Ama ne kadar sağlıklı olur böyle de bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sustalı değilde, ben anahtarda istiyorum uzaktan kumandayı. Sanırım orjinal anahtarı immoblizer çipiye sokup yeni anahtara takıyorlar. Ama ne kadar sağlıklı olur böyle de bilemiyorum.

çoğu araç için anahtarcılarda anahtar kasaları var senin anahtarını ona geçiriyorlar kasanın içindeki sistemede senin aldığın alarmını adapte ediyorlar kullanıyorsun. yanlız böyle yazınca alarm çokta güvenilir gelmedi =))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Bu montaj işini de kendiniz yapıyorsunuz sanırım. Basit diyorlar ama sanırım ben ustasına yaptıracam.

Rica ederim , evet montaj işini hep kendim yapıyorum. Aslında az elektrik bilginiz varsa kendiniz de bağlayabilirsiniz bir problem olacağını sanmıyorum şemada herşey belli. Zaten benide bu işe oto elektrikçiler bulaştırdı. Zamanında 120 tl ye korna almıştım, bağlamasına 80 tl istediler bende kolları sıvadım, o gün bu gündür hala kendim bağlıyorum :)

Cuk sesini de alarmdan değilde DEXTER arkadaşımın dediği gibi siren düdüğünden oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çoğu araç için anahtarcılarda anahtar kasaları var senin anahtarını ona geçiriyorlar kasanın içindeki sistemede senin aldığın alarmını adapte ediyorlar kullanıyorsun. yanlız böyle yazınca alarm çokta güvenilir gelmedi =))

Bu dediğiniz güzelmiş. daha mantıklı. ben bi sorayım anahtarcılara. Teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...