EfeAksoy

Sıfır gibi Bridgestone 225/40/18 Potenza Lastik

Merhaba arkadaşlar,

Ocak sonunda aldığım ve toplamda 150 km yol yaptığım Bridgestone Potenza 225/40/18 ölçülerindeki lastiklerimi satıyorum. Sıfır gibi.

Diş derinliği, lastik kalitesi vs.. aldığım ilk günkü gibi, aracı zaten lastikten sonra 5 kez kullandım. Aracım evimin önünde otoparkımda yatıyor.

Patinaj, kaldırıma sürtme, ya da sert bir şekilde viraja, çukura girme gibi bir durum söz konusu bile değil, çok sakin kullanırım, sert fren bile yapmadım.

Satma sebebim sürüş tarzıma uygun olmaması, çok sakin kullandığım için performans serisi lastiğe ihtiyacım olmuyor.

Arabamın üzerinde duruyorlar sökmedim, zaten duruşundan kendini belli ediyor lastik.

Fiyat olarak 1400 TL istiyorum.

Arabamın üzerinde duruyor lastikler. İmzamdaki linkten arabamın konusuna erişebilirsiniz, oradan da lastikleri görebilirsiniz.

PM atabilirsiniz.

İyi günler arkadaşlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Adrenalin RE002 serisi arkadaşlar lastikler..belirtmeyi unutmuşum..Forumdan arkadaşlarımız isterse yardımcı olurum fiyat konusunda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.