Jump to content

Yeni ve Eski Kasa Mazda3, Mazda 6, ve RX-8 için Android Multimedya Cihazı

Kar Elektronik

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 62
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Evet 2010 model, telefonda görüştüğünüz Onur ben, kapasitif ekran isteyen.

Salı; önümüzdeki ilk salı mı acaba ?? Ona göre bende başka alınacaklar var onların siparişini vericem??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selam Onur Bey;

Antalya'dan da beni aradılar. Bu cihaz için.

Sizden ricam ben cihazın testini ve videosunu çektikten sonra siz de montaj bitince araç

üzerinde bir video çekmeniz.

1 gün daha gecikme olacak sanırım, cihazlar yarın çıkar yola. Bu durumda Perşembe çıkarırız gümrükten gibi görünüyor.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Denizli'den 2010 model için mail yoluyla ulaşan da benim :) honuu'yu bekliyorum inceleme videosu için.sabırsızlanıyorum hadi bakalımm

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

heves edilen birşeyi alıp sonrasında beklemek çok sancılı bir süreç olsa gerek.beklentilerim büyük,inşallah umduğun gibi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

android tabanlı ve kapasitif ekran olması büyük avantaj.lakin performans açısından kullanan bir arkadaşımız olmadığı için şu an soru işareti ? direksiyon kumandalarında sorun yaşatır mı,android kaynaklı sorunlar yaratır mı,gps performansı nasıl,ses kalitesi ne durumda,bluetooth veya cihaz bağlamalarında ki hız ne durumda herbirini muallak.fakat ben kötü olduğunu düşünmüyorum.onur hocam almamış olsaydı ilk ben davranırdım.şimdi onu bekliyorum.yakın zamanda izmir yolculuğum var belki bizzat görmek nasip olur :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

merhaba,

cihaz bose ses sistemini(totalde 10 hoparlör) destekleyebilecek ses çıkışlarına sahipmi acaba?

center ve sub için çıkışlar mevcutmu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

merhaba,

cihaz bose ses sistemini(totalde 10 hoparlör) destekleyebilecek ses çıkışlarına sahipmi acaba?

center ve sub için çıkışlar mevcutmu?

Arastirirken gordugum yabanci saticilarin youtube tanitim videolarinda da ayni soruyu sormuslar kesinlikle uyumlu diye beyanlari var ama ne kadar dogrudur bilmiyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

android tabanlı ve kapasitif ekran olması büyük avantaj.lakin performans açısından kullanan bir arkadaşımız olmadığı için şu an soru işareti ? direksiyon kumandalarında sorun yaşatır mı,android kaynaklı sorunlar yaratır mı,gps performansı nasıl,ses kalitesi ne durumda,bluetooth veya cihaz bağlamalarında ki hız ne durumda herbirini muallak.fakat ben kötü olduğunu düşünmüyorum.onur hocam almamış olsaydı ilk ben davranırdım.şimdi onu bekliyorum.yakın zamanda izmir yolculuğum var belki bizzat görmek nasip olur :)

Android tabanlı fakat kapasitif ekran sadece universal cihazda ve vw oem cihazında mevcutmuş, ürün siparişi öncesinde şansımı biraz zorladım ama maalesef olmadı.

performans konusu benim içinde soru işareti, internetteki inceleme videolarına binaen siparişi geçtim. Bluetooth, gps, direksiyondan kumanda, ses performansı gibi pek çok konu kullandıkça netleşecek.

Pek çok cihazı internetten araştırarak, bazılarını da birebir kurcalayarak kendimce önemli gördüğüm noktaları belirledim ve en son bu cihazda karar kıldım (bir ara alpine/pioneer/clarion ekibine takmıştım kafayı :) )

Eminim gözden kaçırdığım noktalar olmuştur veya başkalarının tercihlerine göre önceliklerim de farklılıklar vardır, artık cihaz geldikten sonra kullandıkça ne kadar doğru ne kadar yanlış bir seçim yaptığımı anlayacağım.

Görmek bakmak isteyen herkese de kapımız açık tabii ki buyurun bekleriz :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Umarım istediğin gibi yani istediğimiz gibi olur. Cihazın videoları iştah kabartıcı bir sıkıntı yok gibi. Kürşat beyin de müşteri memnuniyetine dikkat ettiği kanaatine başka bir siteden takip ettiğim kadarıyla vardım. Umarım beklentilerimiz karşılanır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Arastirirken gordugum yabanci saticilarin youtube tanitim videolarinda da ayni soruyu sormuslar kesinlikle uyumlu diye beyanlari var ama ne kadar dogrudur bilmiyorum...

cihazın menüsünde yanlış görmediysen 4 hoparlör için ayar var gibi kalanı nerden şeyetcez:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cihazın menüsünde yanlış görmediysen 4 hoparlör için ayar var gibi kalanı nerden şeyetcez:)

orasını valla ben bilmem :D

blazerokich abi ısrarla bose'la uyumlu olduğunu ve tüm hoparlörlerin çalışacağını söylüyor;

blazerokich 1 ay önce

For what car do you interesting ?

Yes we can ship to US

1) Yes, headunit can listen and store the phone data (namу and phone number)

2)Yes almost compatible, steering wheel control and board computer

3) No adapter needed, pin-to-pin connect

4) Yes, there are 4 Line Out (Left front, right front, left rear, right rear) and center channel, also output to the subwoofer

Yanıtla  ·  ByrosOnline için yanıt olarak (Yorumu göster)

ByrosOnline 3 hafta önce

The car is a 2nd Generation (2009-2013) Mazda 6 isport 4 cylinder version, manufactured & sold in the US, this version comes with the basic Panasonic (GEG4 66 9RX) 1 disc head unit, and the small red digital display on top of the dash.

Yanıtla  ·  blazerokich için yanıt olarak

mazda6forum 3 hafta önce

Bu ileti spam olarak işaretlendi gizle • Spam Değil

Thanks, but I've heard that the Bose amplifier does not work with this unit with android. I need to buy some interface MZTO-01

Yanıtla  · 

blazerokich 3 hafta önce

Believe me, these headunits work with the Bose amplifiers. We sell them for a year.

Yanıtla  ·  mazda6forum için yanıt olarak

mazda6forum 4 hafta önce

This player has two operating systems, Windows and Android? Which one operate a gps? Will it be compatible with Mazda with Bose system?

If I want change some speakers in the future, this unit is still work?

Yanıtla  · 

blazerokich 4 hafta önce

No, it's pure Android. Yes it's compatible with Bose system. Yes, other speakers will work without problem.

Yanıtla  ·  mazda6forum için yanıt olarak

yorumları alıntı yaptığım video, mazda 6 için olan cihaz;

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...