Jump to content

1999-2003 model mazda 323 hatchback aranıyor.

azazil

Tavsiye Edilen Mesajlar

yaklaşık 1 yıl kadar önce heveslendim fakat bazı sorunlar yüzünden alamadım .. 323 hb arıyorum .. 1999 - 2003 model astina arıyorum .. teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu araba aklımdakilerden biri evet .. burda başka bi arkadaşın arabasına niyetlenmiştim hemen hemen 1 sene önce , o daha iyi gibiydi ve ucuzdu da .. hayırlısı bakalım ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu araba aklımdakilerden biri evet .. burda başka bi arkadaşın arabasına niyetlenmiştim hemen hemen 1 sene önce , o daha iyi gibiydi ve ucuzdu da .. hayırlısı bakalım ..

İstanbul'da olması ve örnek teşkil etmesi açısından vermiştim bu ilanı... Detaylarını incelemedim, sadece fiyatı bana yüksek gibi geldi, belki de piyasa böyledir.

8:)

Hayırlısı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Performans açısından 1.8 tavsiye ederim.

Ağırlık olarak şehir içi düşünülüyorsa 1,5 hacimli motor da işini görür, fakat performanslı olsun deniliyorsa haklısın 1,8 kullanım açısından hoş olur... Şehiriçinde biraz fazla yakar o olur...

Benim tombağın yaktığı gibi.

:P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 litre yakıyor abi Mazda 3le aynı :)

Maşşallah...

:nazar:

Bizimkisinin eline şehirlerarası yolda cimrilikte eline su döken olmaz ama, acısını şehir içinde çıkartıyor... Pek bonkör keratta :) 12-13 litre yakmakta...

Şikayetçi değilim, aradaki farkı az binerek kapatıyorum mecburen.

:tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maşşallah...

:nazar:

Bizimkisinin eline şehirlerarası yolda cimrilikte eline su döken olmaz ama, acısını şehir içinde çıkartıyor... Pek bonkör keratta :) 12-13 litre yakmakta...

Şikayetçi değilim, aradaki farkı az binerek kapatıyorum mecburen.

:tey:

bu lpg de mi ? ben günde ortalama 130 km yol yapıcam..  1.8 astina bulabilsem keşke..ama piyasada yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu lpg de mi ? ben günde ortalama 130 km yol yapıcam..  1.8 astina bulabilsem keşke..ama piyasada yok

Evet lpg değerleri bu, benzin değerleri de yüzde on gibi aşağısı olur tahminimce... Bu kilometreyi uzun yolda yapacaksanız 1,8 motor size uygun gelir, tamamen şehiriçi yapacaksanız fazla gelir.

;)

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...