Jump to content

Dış Aks Kafası Tavsiye

alptug
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

nette URW 626 dış aks kafası diye arattım ama bulamadım?

japon olması güzel diğer taiwan malları nette 75 falan..

bulursam dediğiniz markayı alabilirim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yaklaşık 5-6 ay önce değiştirdim URW Japon malıdır 120 TL idi

Ben izmir'de 160 tl fiyat aldım , Gayet güzel fiyat almışsınız. Nereden aldınız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

nette URW 626 dış aks kafası diye arattım ama bulamadım?

japon olması güzel diğer taiwan malları nette 75 falan..

bulursam dediğiniz markayı alabilirim..

daha önce link bulamamıştım siz soyleyince tekrar aradım. Aşağıdaki linki buldum telefon etmekte  fayda var.

http://www.fcs.com.tr/aramalistesi.aspx?type=kategori&anakategori=3&lang=tr

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fcs den aldım aslında bu firma ithalatçı perakendeleri yok bir defaya mahsus aldım ama onların verdiği yerler var oto hakan,ersoy otomotiv istanbulda

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tesekkurler..

fcs yi arayacağım..inşallah parekende satış yaparlar..

Kendilerinin perakende satışları yoksa bile, size en yakın satış noktasına yönlendireceklerdir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu Ürünü Çin, Taiwan ve Japon olarak üretiliyor sanırım Çin 40-60 TL, Taiwan 80-100 TL ve Japon 120-160 TL arasında benim aldığım zaman araştırdığımda böyle idi bir de Kore derler bunun Kore Üretimi yok bildiğim kadarı ile fiylardan menşeini belrleyebilirsiniz ben 8-10 ay önce sol tarafı Çin malı taktırmıştım ondan 3-4 ay sonrada sağ tarafa Japon taktırdım şu anlık bir problem yok ama yine de sağ taraf Japon olduğu için içim daha rahat tabi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bana dış aks kafaları dedi herhalde ama ben dış kas kafası anladım muhtemelen...çünkü sağ sol ayrı olduğunu bilmemesi biraz garip olur ??ama anlamadığım bir kaç parçacıya telefon açtım hiç sağ mı sol mu diye sormadı?direk fiyat verdi.??

fsc nin verdiğiniz sitesinde de ABS li ABS siz ayrımı yapmış..sağ sol ayrımı yok..

anlamadım yani...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben fcs den alırken özellikle sordum dışlarda sağ sol ayrımı yok ama iç olanlar için bilemiyorum ustaya veya satılan tere sormak gerekir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biraz önce şöyle bi dolaştım; iç aks kafasında sağ veya sol fark ediyor, dış aks kafasında sağ veya sol fark etmiyor...

Google amcanın yalancısıyım.

;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

konuyu hortlatıyım barii :egy:

bu urw yi 170 den aşağı bulamadım baya araştırdım her yer çin satıyor..bunun tayvanı olmazmış ya çin ya japon olurmuş çin işi 40 tl..arada 4 kat fark var..değer mi..ya da 120 ye bulsam alacam..2 adet alacağım 170 fazla geliyor..

bu fiyata bulabilir miyim..

yoksa çine mi yöneleyim..

yani aradaki farkı vermeye değer mi?

tesekkurler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu ürünün Taiwan olanı da var ve Taiwan ürünleri bire bir orjinal kalıplarda yapıyorlar en az Japon kadar iyidir zaten uzakdoğu ülkeleri bir çok ürünlerini orada yaptırıyorlar Çin olmaktan sa Taiwan olanı tavsiye ederim fiyatı da biraz daha makuldür...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dediğim gibi aradığım parçacılar bunun tayvanı olmaz onlar da çin dediler eğer böyle bir imkan varsa tedarik edebileceğim link veya tel verirseniz irtibata geçerim

Çin ve japon arasindaki orta kalite bir tayvan işimi görür

Tesekkürler

Parçalar icin Iletişim bilgilerinizi bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...