kursadnart

Satılık 2004 Mazda 3 Sedan 115.000 km Dynamic [SATILDI]

Hayırlı satışlar Kürşad bey. Alan kişiye de şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşallah.  :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu paraya lpg'li olsaydı yarın bir arkadaşıma sorgusuz sualsiz almıştık aracını. pazarlık yok diyosunuz. bir de üstüne lpg eklenince rakam arkadaşımın bütçesini aşıyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlısı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu paraya lpg'li olsaydı yarın bir arkadaşıma sorgusuz sualsiz almıştık aracını. pazarlık yok diyosunuz. bir de üstüne lpg eklenince rakam arkadaşımın bütçesini aşıyor...

aslında aklımdaki son miktar 24.000 TL ancak forumdan bir arkadaş alırsa son rakamım 23.750 TL dır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ayrıca ben bizim araçlara LPG takılmasından yana değilim. Helede senede 10.000 km yapan (benim gibi) insanlar için çok gereksiz, ve acımasız. Herşeyden önce arabamla aramda duygusal bir bağ olması sebebiyle orasını burasını deldirmek benim içimi acıtıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ayrıca ben bizim araçlara LPG takılmasından yana değilim. Helede senede 10.000 km yapan (benim gibi) insanlar için çok gereksiz, ve acımasız. Herşeyden önce arabamla aramda duygusal bir bağ olması sebebiyle orasını burasını deldirmek benim içimi acıtıyor.

yok, benim arkadaş senede 30.000-50.000 km arası yol yapan birisi ;D ;D ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok, benim arkadaş senede 30.000-50.000 km arası yol yapan birisi ;D ;D ;D

Lpg kaçınılmaz o zaman...

;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracım satılırsa ben alabilirim. Hayırlısı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracım satılmıştır, alan kardeşim hayrını görsün.. İyi niyette bulunan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracım satılmıştır, alan kardeşim hayrını görsün.. İyi niyette bulunan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Hadi hayır uğurlu olsun o zaman. Mazda'nızı sattınız diye buralardan ayrılmanız da gerekmiyor. Her daim bekleriz sizi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hadi hayır uğurlu olsun o zaman. Mazda'nızı sattınız diye buralardan ayrılmanız da gerekmiyor. Her daim bekleriz sizi.

İlhan Bey iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Ancak, zaten Mazdadan kopmuyorum, kopmamda pek mümkün değil, model yenileyip, otomotik vitesini (eşim için) alıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

toplantıya da gelecek umarım... hehe..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hadi hayırlısı olsun ;) En kısa zamanda iyi haberlerini bekliyoruz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.