Jump to content

Satılık 2004 Mazda 3 Sedan 115.000 km Dynamic [SATILDI]

kursadnart

Tavsiye Edilen Mesajlar

bu paraya lpg'li olsaydı yarın bir arkadaşıma sorgusuz sualsiz almıştık aracını. pazarlık yok diyosunuz. bir de üstüne lpg eklenince rakam arkadaşımın bütçesini aşıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu paraya lpg'li olsaydı yarın bir arkadaşıma sorgusuz sualsiz almıştık aracını. pazarlık yok diyosunuz. bir de üstüne lpg eklenince rakam arkadaşımın bütçesini aşıyor...

aslında aklımdaki son miktar 24.000 TL ancak forumdan bir arkadaş alırsa son rakamım 23.750 TL dır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ayrıca ben bizim araçlara LPG takılmasından yana değilim. Helede senede 10.000 km yapan (benim gibi) insanlar için çok gereksiz, ve acımasız. Herşeyden önce arabamla aramda duygusal bir bağ olması sebebiyle orasını burasını deldirmek benim içimi acıtıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ayrıca ben bizim araçlara LPG takılmasından yana değilim. Helede senede 10.000 km yapan (benim gibi) insanlar için çok gereksiz, ve acımasız. Herşeyden önce arabamla aramda duygusal bir bağ olması sebebiyle orasını burasını deldirmek benim içimi acıtıyor.

yok, benim arkadaş senede 30.000-50.000 km arası yol yapan birisi ;D ;D ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracım satılmıştır, alan kardeşim hayrını görsün.. İyi niyette bulunan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracım satılmıştır, alan kardeşim hayrını görsün.. İyi niyette bulunan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Hadi hayır uğurlu olsun o zaman. Mazda'nızı sattınız diye buralardan ayrılmanız da gerekmiyor. Her daim bekleriz sizi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hadi hayır uğurlu olsun o zaman. Mazda'nızı sattınız diye buralardan ayrılmanız da gerekmiyor. Her daim bekleriz sizi.

İlhan Bey iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Ancak, zaten Mazdadan kopmuyorum, kopmamda pek mümkün değil, model yenileyip, otomotik vitesini (eşim için) alıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...