tolgaA

Cam Otomatiği Kumandası

Merhaba arkadaslar, Aracımdaki sofor tarafında cam otomatiği butonların üzeri biraz yıpranmış gibiydi. Ebay da dolasırken parcayı makul fiyata gorunce keyfe keder satın aldım. Satıcı sürekli olumlu puan almıs ve kesinlikle calıstığını belirtmiş. Ama öle olmadı  :sopa:

Alt tarafı bendeki otomatikten biraz farklı , vida yerine tırnaklı. Omran marka  Made in canada. Bendeki ABS marka ve vidalı. Sizce çalışmama nedeni başka ülkeye uygun yapıldığı için olabilir mi ??

post-8733-14169529308_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu parçanın çalışıp çalışmadığını elektrikçiler rahatlıkla anlayabilir... İnce uçlu kontrol cihazları ile ekrana yansıyan ibreler olan cihazla rahatlıkla anlayabilir.

Önce aldığın parçanın çalışıp çalışmadığını netleştir derim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

98 626

Çalışması gerekir diye düşünüyorum. Aracınız neydi sizin? Yazmamışsınız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Keşke burada olsaydınız. Birlikte açar niye çalışmadığını anlamaya çalışırdık. bu anahtarların çalışma mantığı çok basittir. Eğer mekanik olarak bi sıkıntı yoksa (düğmelere bastığınızda gelen sesler sağlıklıysa) çalışmama durumu elektriksel bölgeye bağlı farrklılıklardan kaynaklanıyordur. acaba sizin ve yeni aldığınız anahtarın içini açıp ayrıntılı fotolama şansınız var mı?

Kendi aracımın parçalarını bulamadığımdan bu düğmelerle fazlaca haşir neşir oldum zamanında ebayda kendi aracımın düğmelerini de az kovalamadım ama açık arttırmada çok yüksek rakamlara ulaştı maalesef.

Kolay gelsin

iyi forumlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnce uçlu kontrol cihazları ile ekrana yansıyan ibreler olan cihazla rahatlıkla anlayabilir.

Avometre :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kırmadan açabilirsem fotolara koyarım. :D Düğmelerde bir sıkıntı yok. Hatta aracın üzerindekinden daha temiz işliyor. Aslında benim satın almak gibi bir takıntım yoktu. Dediğim fiyat makul olunca tamamen keyfi olarak aldım. Aracıma bir hediye vereyim istedim. :)En iyisi haftasonu projesi olarak bu konuya yogunlasayım ben.

Keşke burada olsaydınız. Birlikte açar niye çalışmadığını anlamaya çalışırdık. bu anahtarların çalışma mantığı çok basittir. Eğer mekanik olarak bi sıkıntı yoksa (düğmelere bastığınızda gelen sesler sağlıklıysa) çalışmama durumu elektriksel bölgeye bağlı farrklılıklardan kaynaklanıyordur. acaba sizin ve yeni aldığınız anahtarın içini açıp ayrıntılı fotolama şansınız var mı?

Kendi aracımın parçalarını bulamadığımdan bu düğmelerle fazlaca haşir neşir oldum zamanında ebayda kendi aracımın düğmelerini de az kovalamadım ama açık arttırmada çok yüksek rakamlara ulaştı maalesef.

Kolay gelsin

iyi forumlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Camların rahat inip kalkması için fitillere arada sırada silikon sprey sıkmakta fayda var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.