mtutun

Mazda CX-5'de Sınırlı Kilitli Arka Diferansiyel ( LSD ) var mı?

Bana ne yahu! Benim CX-5'im mi var da dert edineyim? Ya da olsa benim başım göğe mi erecek?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi adam modelini yazmış yanlış anlaşılma olmasın... Ama LSD var diyor...Onunda derdi sistemin  Isı Verimliliği ileymiş ancak henüz Mazda'dan yanıt alamamış, isterseninz emailini isteyim mektuplaşın abi ... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok canım, Sağol! Ben yeterince mektup aldım son dönemlerde, kulağımın çınlamasından da uyuyamaz haldeyim...

Abi adam modelini yazmış yanlış anlaşılma olmasın... Ama LSD var diyor...Onunda derdi sistemin  Isı Verimliliği ileymiş ancak henüz Mazda'dan yanıt alamamış, isterseninz emailini isteyim mektuplaşın abi ... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mustafa Abi sen bu ....'e binmeden rahatlamıcaksın anlaşılan . Al şu kızıda bizde rahatlayalım abi :), vermiyorlar, laf ediyorlarsa kaçıralım Onur'la ben yardımcı oluruz, bütün forum ... ile yatıp .... ile kalkar olduk , memleket meselesi olursa başbakanımız isteyecek senin adına haberin olsun :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fesüphanallah! Ne demek .... binmeden rahatlamıyacaksın? Ben son derece masum ve iyi niyetle şeytecektim...

Mustafa Abi sen bu ....'e binmeden rahatlamıcaksın anlaşılan . Al şu kızıda bizde rahatlayalım abi :), vermiyorlar, laf ediyorlarsa kaçıralım Onur'la ben yardımcı oluruz, bütün forum ... ile yatıp .... ile kalkar olduk , memleket meselesi olursa başbakanımız isteyecek senin adına haberin olsun :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.