EBRU DAĞLI

Yeni Otomotivde MX-5 ile test sürüş ...

Hız ve güçten öte, soluksuz bir yolculuğun yansıması olan Mazda MX-5 ile test sürüşü günleri devam ediyor.

post-1615-141695293147_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

MX-5in  sürüş keyfini görmek isteyen, ehliyeti olan Mazda sevenleri bekleriz..... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Buradan; Yeni Otomotiv ve Gören Otomotiv yetkililerine naçizane bir öneride bulunmak istiyorum;

Ege bölgesi toplantısına hoş bir araçla (CX-5 gibi mesela) :) katılımda bulunarak yerel ve ulusal medyanın da bu toplantıya dikkati çekilerek kendileri ve bizim açımızdan faydalı bir gün geçirmiş olsak nasıl olur ??

8:)

http://www.mazdaclubtr.com/30639/ege-bolgesi-toplantisi/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben Balıkesir Teknak'ta pazar günü test ettim. Cx-5 testinin sonunda yorumum, Mazda 3'ümü seviyorum olmuştu. Ama bunun sonunda arabama binmek dahi içimden gelmedi. Öyle böyle değil, muhteşem bir duygu sunuyor bu araç...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben Balıkesir Teknak'ta pazar günü test ettim. Cx-5 testinin sonunda yorumum, Mazda 3'ümü seviyorum olmuştu. Ama bunun sonunda arabama binmek dahi içimden gelmedi. Öyle böyle değil, muhteşem bir duygu sunuyor bu araç...

Ben geçen yıl Kocaeli Mazda Haldızlar'da yapılan test sürüşüne sırf bu yüzden gitmemiştim... Kendi aracımdan soğurum endişesi olmuştu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.