Guest greystone

Mazda 323 B6 motor silindir kapağı arıyorum

Mazda 323 B6 motor silindir kapağı arıyorum egzantrik hariç diğer parçaları olmasada olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dostum istanbulda oto veysel den bulabilirsin.kesin vardir onlarda numarasini vereyim 0532 5443918 oner bey.

02124858524

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fiyat çok diyorlar 700 tl  diyorlar 500-600 tl sıfır kapak zaten

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Onlarin elindeki orjinaldir.benim hem parcacim hemde danisdigim insanlar adamlar 15 yil servisde calismislar felan baya ustalar,pahali diyorlarsa mutlaka parxq orjinaldir .

Sen ne yapmayi dusunuyorsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yakmayı düşünüyorum  :tey:

ETME

mevlana celadettini rumi

:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

650 tlye sağlam birşey bulabildik oda biraz taşlanacak 700'e mal olacak  :boks:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2000 model opel astra vardı sattım 93 mazda 323f aldım konfor olarak fark var ama attan inip eşşeğe binmiş gibi olmadım . şanşsızlık 3 kere yolda bıraktı benim mazda. aldığım ertesi gün şahinin şarj dinamo kayışını takmışlar onu attı kopardı yolda kaldım.  ateşleme kötü olduğundan akü bitti yolda kaldım buji buji kabloları değişti. gene ateşleme kötü olduğundan araba basıyordu ama almıyordu. distribütörün tüm parçaları değişti gene şahin parçaları takmışlar gittim japon aldım . şimdide motor yapılıyor arabadan soğumaya başladım satacağım sanırım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.