Jump to content

Lantis amortisör bilyası

agurcan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selam arkadaşlar, benim lantis'in direksiyonunda canımı sıkacak derecede bir sertlik var ve sağa sola çevirirken ön takımdan gıcırtılar geliyor ustanın biri amortisör bilyaları bozulmuş dedi takozla birlikte satılır al takalım dedi bugün iki takoz istettim geldi ama bilya falan yok, bilyayı ayrıyeten bulabilir miyim acaba bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla ben de ilk duyduğumda aynı tepkiyi verdim ama bir kaç kişi daha evet ondan oluyor deyince kabullendim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eger takozun icindeki bilyalar bozuksa ses ywpmasi lazim,herneyse usta demisse vardir bir bildigi ben kafani karistirmiyim,dogrudur.yaw kulenin icindeki rulman kule ile satilir daha dogrusu amortisor takozu/kule den bagimsiz satilmaz bildigim kadariyla ama sen kuleyi sokturup igindeki rulmani sokturup numune ile rulmanciya gidip  buyuk ihtimal bulabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kardeş orda bildiğim kadarıyla  bilya yok... amortisör çubuğuyla takozun arasında yuvarlak bir parça var, ondan önce sen direksiyonu tam sağ yap, takozların şekline bak bir de tam sol yap takozların şekline bak.... gözle görülür derecede her iki takozun duruşunda anormallik var mı ona bak sen arkadaş... Sadece Öneri.....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eyvalah arkadaşlar sağolun öneriler için teşekkür ederim bakalım haftasonu usta ne diyecek

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Agurcan arkadaş, sen Kahramanmaraş/merkez'demisin? Eğer k.maraş taysan ustan çok iyi olsun çünkü Maraş ta adam akıllı usta yok............. Her ustaya arabanı kurcalattırma.... Benden sana tavsiye....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hindal K.Maraş / Afşin'deyim burada da doğru dürüst usta bulamıyorum ama başka taraflara gitme şansım yok zamanım yok mecburen artık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

wah babamın emektar bi motorcu memed ağa sı vardı adam arabanın sesinden neresinde arıza oldugunu şıp diye bulurdu tabi yaşlılık kulakları duymaz olunca emekliye ayrıldı...;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Amerika Avrupa dahil tüm internet sitelerini taradım amortisör bilyası yok, acaba Lantis'ler de 323f BG'ler gibi bilya yerine plastik aksamdan mı var üst takozların altında?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...