Neotin

Cam motoru dişlisi problemi

Merhaba arkadaşlar aracımı yeni aldım daha 2 hafta oldu aldığımda arka camlar çalışmıyordu bu haftasonu ilgilenme şansım oldu.

arkadaşımın önerisi üzerine şaşmazdaki ercan kilide gittim motorları test ettik motorlar çalışıyor ama içindeki dişli kırılmıştı.

ustada o dişliden yoktu nasıl yaparız derken ben bi sıfırını sorayım dedim cam motoruna 750 tl dediler servisde....

ercan usta depodan bir bmw dişlisi getirdi biraz kalın bir dişiliydi ancak yonta yonta onu oraya soktu tıkır tıkır çalışıyor maliyete gelirsek tek kapıyı 100tl ye halletti.

kırılan dişliyi ona verdim bulabilirsen bundan getiddir diye bu şekilde bir probleminiz varsa Ankara'da yaşayanlar için Ercan ustaya uğrayın derim.

iyi günler. :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ulus'da alsancak çarşısının alt katında dişlici var. eğer elinde aynı ölçülerde yoksa kalıp çıkartıp sıfırdan üretiyolar. ben 3 cm çapında bi dişli sormuştum, 50 tl demişlerdi. boyutun pek bi önemi yok fiyatta. kalıp çıkartmak en maliyetli tarafı...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Toptancılarda belki bu dişliden vardır sormak lazım kalıp çıkartmak çok maliyetli sonuçta ticaretini yapmayacağız. ercan usta soracaktı toptancılara varsa toptancıldar paylaşırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.