Jump to content

Turuncu Kaliperler...

JamJar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar iki hafta önce Dündar usta'ya uğramıştım, orada kaliperler turuncuya boyanmış, Dündar usta'nın yine harikalar yarattığı arabayı (neler yaptığını kendi söylesin, bir beyaz civic coupe idi sanırım) gördüm çok hoşuma gitti. Biz de yapalım dedik ama benim başka işlerim çıkınca, yetişmedi, iki kez lastikler sökülüp takıldı. Giderayak balans yaptıralım dedim, Usta lastiklerin tekrar sökülmesini fırsat bilmiş olacak, koştu bi sprey boya getirdi. 5-10 dakikada kaliperleri boyadı. İşte size sonuç..

Bakalım beğenecek misiniz?

Ustam fotoları anca çekebildim, kusura bakma artık...

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 53
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Uygar

12

• redrock

10

• Mücahit

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Ben de arabayı servise bırakmıştım yan tarafının boyanması için.. Bununla beraber, servisteki ustaların ustası Halil'e kendi arabasının kaliperlerini boyaması için benim önceden fazladan aldığım turuncu kaliper boyasını vermiştim... O da hem kendi arabasınınkini hem de benimkinin kaliperlerini boyamış sağolsun :D İlk gördüğüm anda şokkkkkkk oldum :eek: Iyyyyyy falan oldum.. Sonradan bir baktım ki gözüm alışmaya başladı. O kadar da fena olmamış aslında.. Disklerin arka kısmını da boyamış, hoş olmuş.. Resmini çekince koyarım.. En azından alışılmışım dışında oldu diye avutuyorum kendimi işte :D :D

Şimdi de çingene pembesi jant almayı düşünüyorum :D Kırmızı araba, turuncu kaliper, çingene pembesi jant :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Beyaz Mz3 leri seviyorum.. çok şık olmuş :nazar: Allah kaza bela vermesin. Beyaz arabaya camlara film çekip, yayları da takarsan çok daha güzel olur gibime geliyor ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Beğendiğinize sevindim, ilk günlerde bana da biraz acaip geldi, ama alıştım. Şimdi daha hoş görünüyor gözüme...

bu arada boya fosforlu portakal rengi olduğu için biraz parlak görünüyor. Ama kırmızı ile alakası yok.

Eğer hala kırmızı görüyorsanız ekran ayarlarında sorun var demektir...

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest furkan5298

Ben de arabayı servise bırakmıştım yan tarafının boyanması için.. Bununla beraber, servisteki ustaların ustası Halil'e kendi arabasının kaliperlerini boyaması için benim önceden fazladan aldığım turuncu kaliper boyasını vermiştim... O da hem kendi arabasınınkini hem de benimkinin kaliperlerini boyamış sağolsun :D İlk gördüğüm anda şokkkkkkk oldum :eek: Iyyyyyy falan oldum.. Sonradan bir baktım ki gözüm alışmaya başladı. O kadar da fena olmamış aslında.. Disklerin arka kısmını da boyamış, hoş olmuş.. Resmini çekince koyarım.. En azından alışılmışım dışında oldu diye avutuyorum kendimi işte :D :D

Şimdi de çingene pembesi jant almayı düşünüyorum :D Kırmızı araba, turuncu kaliper, çingene pembesi jant :D

Helincim süper olur aslında  :D kırmızı araba turuncu kaliper ve pembe jant üçü birarada alemsiniz valla :2funny: :2funny: Gerçi gülüyoruz ama Etilerde bir subaru imprezanın jantlarıda pembe hemde sahibide bir kız belkide görmüşsündür her gördüğümde gülüyorum... :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest furkan5298

Arkadaşlar iki hafta önce Dündar usta'ya uğramıştım, orada kaliperler turuncuya boyanmış, Dündar usta'nın yine harikalar yarattığı arabayı (neler yaptığını kendi söylesin, bir beyaz civic coupe idi sanırım) gördüm çok hoşuma gitti. Biz de yapalım dedik ama benim başka işlerim çıkınca, yetişmedi, iki kez lastikler sökülüp takıldı. Giderayak balans yaptıralım dedim, Usta lastiklerin tekrar sökülmesini fırsat bilmiş olacak, koştu bi sprey boya getirdi. 5-10 dakikada kaliperleri boyadı. İşte size sonuç..

Bakalım beğenecek misiniz?

Ustam fotoları anca çekebildim, kusura bakma artık...

Sinan abi güzel olmuşta  :nazar: rengi biraz açık gibi geldi bana.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

jantlar büyüdü.. camlar filmlendi.. stoplar karartıldı.. Kaliperler daha turuncu yapıldı  ;D Ağaçlar biçildi..

Toplam  1430 YTL

Kdv        257 YTL

G.Toplam 1687 YTL  :tey: :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...