Jump to content

Arka Çamurluk Davlumbazı

alişemet
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar herkese iyi günler aracım mazda 3 2009 sedan arka sol çamurluk davlumbazını benden önceki sahibi kaybetmiş ben bir kaç yere sordum ama bulamadım serviste 215 lira istediler ama bu çok fazla nerden bulabilirim yada bunun başka bir çözümü var mıdır yani başka modelin veya başka markanınkini takmak gibi:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bi yerde buldum arkadaşlar 100 tl istedi nasıl sizce alayım mı ?

Bunun kararını verecek olan sensin... İşini görüyorsa, cebine uyuyorsa fazla düşünmeye gerek yok bence. Son karar senin.

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet hakılısınız parçanın durumuna bakmalıyım önce foto göndermesi gerekiyor ben ağrı dayım şuan istanbuldan buldum parçaya canlı canlı bakamam ancak foto ile olur.peki arkadaşlar sedan ile hb çamurluk davlumbazı birbirine uyar mı sizce bulduğum parça hb den sökülecek

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkayı bilmem de ön davlumbazı 60 liraya taktırdım geçen sene EVO'da. Orijinal servis parçası. O fiyat çok abartılı geldi bana.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

arkadaşlar çok çok ozurdileyerek konuyu tekrar hortlatıyorum. geçen yıl bu konuyu ben açmıştım ama malum yazın iş güç falan uğraşamadım araçla fazla velhasıl kelam benim kuzunun sol arka çamurluk içinde hala astar  yok:( gelin bu guzuya yardım edelim içerisi sesten çamurdan kurtulsun:) şimdi mazda servisi aradım 215 lira istediler. çınaroğullarını aradım çıkmasına 150 lira istediler.telefonda olduğu için pazarlık yapamadım.bu parçayı(astarı) ne yapıcam bilmiyorum ama bir çözüm buldum gibi çok dikkat edemedim ama sanki focus ve mondeo çamurluk davlumbazları çok benziyor buna sizce olur mu ? alıp takabilir miyim focus mondeo ve fiesta hangisi daha uyumlu olur,zira bunların sıfırı 45,55,75 lira eğer olursa ikisini biden değişicem sağ taraf da iyice yıprandı çünkü.evet arkadaşlar durum bu değerli yorum ve görüşlerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araba yanımda olsa fotolardan karşılaştırma yapacağım ama o da olmuyor malesef :(

http://www.onlinefordyedekparca.com/U1224,98,fiesta-2008-br-arka-camurluk-davlumbazi-sol-br-8a61-278b51-af-kaporta-8a61-278b51-af.htm

mesale üstteki linkte ki olabilir mi.?en kısa sürede almam lazım.değilse babam gittiğimde arabaya el koymuş olacak her konuşmamızda söylemeye başladı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://www.otomobilyedekparcalari.com

Yukarıdaki sitenin iletişim numarasından parçayı bir sorun yıllardır parça aldığım yer bulamadıkları parça yok gibi bir şey yardımcı olacaklardır.Ya da

http://www.otoyedekparcaburada.com/KAPORTA-AKSAMLARI-,LA_7412-2.html

bu siteye bir göz atmanızda fayda oalcağı kanısındayım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

alttaki linki kontrol ettim hocam bulamadım diğerine de baktım ama aramadım yarın arayacağım mutlaka .çok teşekkür ederim .sizce bulamazsam focus un kiler falan olur mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...