Jump to content

İmpresive Arıyorum

erdemmermerci

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaslar temiz sedan impresive arıyorum lpg li olursa tercihim olur ancak fiyatlar 35 den başlıyor benden en fazla 32 çıkar. beklesem biraz aklıma göre bulabilir miyim? Önerileriniz nelerdir?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Boya takintin yoksa bulabilirsin..benim 2 ay oluo alali 34 verdim..bikac cizik var tamponda hc boya yok..ama sole soliim bn herkese msj atiodum..ne kapilardan dondum kapora bile geri aldim..kismet biraz:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaslar temiz sedan impresive arıyorum lpg li olursa tercihim olur ancak fiyatlar 35 den başlıyor benden en fazla 32 çıkar. beklesem biraz aklıma göre bulabilir miyim? Önerileriniz nelerdir?

abi benimki var sedan
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Boya takintin yoksa bulabilirsin..benim 2 ay oluo alali 34 verdim..bikac cizik var tamponda hc boya yok..ama sole soliim bn herkese msj atiodum..ne kapilardan dondum kapora bile geri aldim..kismet biraz:)

Forum Kuralları;

III. Konu ve Mesajlar (Yazım):

3. Mesajlarınızda Türkçe yazım kurallarına uymaya azami gayret gösteriniz, kelimeleri yuvarlamayınız (örneğin chat dili vb) ve genel kabul görmüş kısaltmalar dışında kısaltmalar kullanmamaya dikkat ediniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun kardeş. Boya takıntısı yok çiziklerden dolayı olabilir ama darbe ve çekiç değmemişse daha da iyi olur. Ben Ankarada' ki arabalara bakıyorum. Alabileceğin mazda 3 sedan sayısı 5-6 iken model focus olunca sayı otomatikmen 150'ye çıkıyor. Ben anlamıyorum insanları mazda 3 varken focus alınır mı?
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun kardeş. Boya takıntısı yok çiziklerden dolayı olabilir ama darbe ve çekiç değmemişse daha da iyi olur. Ben Ankarada' ki arabalara bakıyorum. Alabileceğin mazda 3 sedan sayısı 5-6 iken model focus olunca sayı otomatikmen 150'ye çıkıyor. Ben anlamıyorum insanları mazda 3 varken focus alınır mı?

İnsanlar anlaşılmaz oldukça, Mazda daha da çok değer kazanıyor... Kırmızı ışıkta durduğunda yanındaki araçla pişti olma ihtimalin Mazda'da sıfır gibi bir şey.

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

focusta tercih edilebilir. Guzel araba bi çoğundan iyi.farklı olmak istersen mazdaya binersin.bi çok şey yazmak isterim ama telefondan chat dili kullanmadan bu kadar oluyo.:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence fiyat gayet iyi ama aracı görmeden resimlerden yorum yapmak yanlış olur.benim bu aracı almadan önce baktıklarımın hepsi touring modeliydi..en az 10 araca bakmışımdır.fiyatlarıda 32500 den aşağıda değildi.ilanlara bakıp gittim hiç biride umduğum gibi çıkmadı.baktım olmıyacak araçları tanıdığım ustaya götürmeye başladım.sözün kısası anlıyosan aracı görmeye git.anlamıyosan ustayla git derim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu aracı 33.500 e paarlığa giriştim arkadaşlar. sol arka kapı değişmiş onun dışında hata yok. yorumlarınızı bekliyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-3-impressive-1.6-full-plusfull-sahibinden-temiz-satilik-118732230/detay

Sanki fotoğrafları özellikle karanlıkta çekmişler hissi uyandı bende... Anlayan birilerine baktırmanı tavsiye ederim, yoksa fiyat makûl...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yorumlar için teşekkürler. Bu gün arkadaşlar beni mazda almamam konusunda çok uyardılar. focus u öneriyorlar özellikle. yedek parça fiyatı hakkında karşılaştırmalı bilgisi olan arkadaş varsa söylebilir mi? tekrar ilginiz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yorumlar için teşekkürler. Bu gün arkadaşlar beni mazda almamam konusunda çok uyardılar. focus u öneriyorlar özellikle. yedek parça fiyatı hakkında karşılaştırmalı bilgisi olan arkadaş varsa söylebilir mi? tekrar ilginiz için teşekkürler.

Mazda'nın artılarını ve eksilerini kullananlara sorun bence. Size en güzel bilgiyi bu kişiler verecektir...

Parça ve servis konusunda sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum, 93 model aracımın bile parçalarını bulabiliyorsam siz hayli hayli bulursunuz.

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fiyatları nasıl acaba domestos. mazda kullanan tanıdığım olmadığı için buradan yardımcı olacak arkadaş olursa diye soruyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fiyatları nasıl acaba domestos. mazda kullanan tanıdığım olmadığı için buradan yardımcı olacak arkadaş olursa diye soruyorum.

Fiyatları bana hiç sorma bu konuda benimde kafam çok karışık, hatta konu bile açmıştım bununla ilgili...

http://www.mazdaclubtr.com/30775/piyasa-niye-bu-kadar-farkli/msg501492/#msg501492

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...