mozhan79

2012 Mazda3 Impressive Dizel Yakıt Verisi

selamlar arkadaşlar. ben 2012 mazda 3 dizel imp kullanıcısıyım. aracım 11650km de... uzun yol şehir içi yakıt değerlerini paylaşmak istiyorum . bana normal gibi geldi. ama fikirler önemli bence :)

şehir içi dolu depo menzil: 738km.

şehirlerarası dolu depo menzil: 830km. ( 130-145 km/h hız CC ile geldim. 690km otobandı gerisi E-5)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Açmış olduğunuz konuda, forumda şu an 5 sayfadan oluşup. Yazılan, çizilen dizel Mazda 3 tüketimi başlıklı konumuz vardı zaten.

http://www.mazdaclubtr.com/22730/2010-ve-sonrasi-manuel-mazda3-dizel-yakit-tuketimi/

ben konu önceden açılmadığı için değil kendi verilerimi bildirmek için yazdım. sonrası için de kendi verilerimi kendime saklarım. bir sayfa açılmış diye ben konu açmayayım mı? benzer konu açılmış olsa bile ben kendi aracımın verilerini kendi açtığım konuda paylaşmak istiyorum. yönetim kilitleyebilir, silebilir hiç problem değil. diğer mesajları da zaten okumuştum. neyse...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu sebeple üyeliğini silmek istemene de gerek yok . Seni bilip sevidğimizden bu talebini reddettim bilgin olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mustafa bey forumda herkes bireysel davranıp, var olan konuları tekrardan açarsa, forumun halini düşünebiliyormusunuz !!

Forumda ki temel amaç birlik, beraberlik. Kolay ve temiz bilgiye ulaşabilmektir. Aksi taktirde konu kirliliğinden , forumun pratikliği kalmaz. Aynı konu bölündükçe, bilgilerde dağılacaktır. Bizden sora, bu bilgilere ihtiyacı olan insanları düşünerek hareket etmeliyiz. Bu söylediklerimde kızılacak, darılacak bir durum yok. Sırf bu durumdan dolayı forumdan üyeliğinizi silmeye kalkmanız, hızlı alınmış bir karar olarak düşünüyorum.

Sonuç olarak elbetteki istediğinizi yapmakta özgürsünüz, ben sadece var olan bir konuyu hatırlatmak istedim. Gözden kaçırmış olacağınızı düşünerek, bağlantısını da sizinle paylaşmıştım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mustafa bey forumda herkes bireysel davranıp, var olan konuları tekrardan açarsa, forumun halini düşünebiliyormusunuz !!

Forumda ki temel amaç birlik, beraberlik. Kolay ve temiz bilgiye ulaşabilmektir. Aksi taktirde konu kirliliğinden , forumun pratikliği kalmaz. Aynı konu bölündükçe, bilgilerde dağılacaktır. Bizden sora, bu bilgilere ihtiyacı olan insanları düşünerek hareket etmeliyiz. Bu söylediklerimde kızılacak, darılacak bir durum yok. Sırf bu durumdan dolayı forumdan üyeliğinizi silmeye kalkmanız, hızlı alınmış bir karar olarak düşünüyorum.

Sonuç olarak elbetteki istediğinizi yapmakta özgürsünüz, ben sadece var olan bir konuyu hatırlatmak istedim. Gözden kaçırmış olacağınızı düşünerek, bağlantısını da sizinle paylaşmıştım.

ben sizin mesajı yanlış değerlendirdim o zaman ... cidden kusura bakmayın. yakıt olayı beni bayağı bir sevindirmişti, direkt konu açıp yazayım dedim. kusura bakmayın tekrar özür dilerim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu sebeple üyeliğini silmek istemene de gerek yok . Seni bilip sevidğimizden bu talebini reddettim bilgin olsun.

teşekkürler...  cidden sinirlenmiştim ve öyle bir karar vermiştim ama mesajın içeriğini ben yanlış değerlendirmişim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sorunun çözülmesine gerçekten sevindim :) Seni bildiğimiz ve sevdiğimiz için üzülmüştüm :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.