Guest sistempro

Mazda 323 Şoför Tarafından Su Alıyor

Merhaba Beyler

Şoför tarafından, kapı camının üst kısmında su birikiyor. Mazda Lantis için Piyasa da Cam rüzgarlığı var mıdır. araştırdım sadece Mazda 3,6 ve 626 için var. ya da kaportacıdan uydurulabiliyor mu?

Bir de Rüzgar sesini biraz kesebilir mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba Beyler

Şoför tarafından, kapı camının üst kısmında su birikiyor. Mazda Lantis için Piyasa da Cam rüzgarlığı var mıdır. araştırdım sadece Mazda 3,6 ve 626 için var. ya da kaportacıdan uydurulabiliyor mu?

Bir de Rüzgar sesini biraz kesebilir mi?

Cam rüzgarlığını nereye takmayı düşünüyorsun ??

8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cam rüzgarlığını nereye takmayı düşünüyorsun ??

şimdi düşündüm cam rüzgarlığı oraya olmaz. oraya slikon ya da bir lastik olması gerekiyor. cam rüzgarlığı, yağmuru karı ve içeriye rüzgar sesi girmesini engelleyebilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

şimdi düşündüm cam rüzgarlığı oraya olmaz. oraya slikon ya da bir lastik olması gerekiyor. cam rüzgarlığı, yağmuru karı ve içeriye rüzgar sesi girmesini engelleyebilir.

Camlarda direk yok, bunun için sordum rüzgarlığı nereye takacaksın diye dostum...

;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Camlarda direk yok, bunun için sordum rüzgarlığı nereye takacaksın diye dostum...

;)

caMLAR direksiz olunca takılamaz mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

caMLAR direksiz olunca takılamaz mı?

Hiç görmedim ve duymadım, bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa öğrenmiş oluruz... Benim düşüncem direksiz bir kapıya rüzgarlık takılamaz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kanımca mümkün.  :nea:  yarın bi sanayiyi teftişe gideyim inşALLAh. bakalım oluyormuymuş...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kanımca mümkün.  :nea:  yarın bi sanayiyi teftişe gideyim inşALLAh. bakalım oluyormuymuş...

Fotoğraflama yaparsan, bende öğrenmiş olurum...

:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fotoğraflama yaparsan, bende öğrenmiş olurum...

:)

tmm domestos usta.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Direksiz cama değilde hemen üst kısmına, cam değmeyecek şekilde takıldığını ben bir videoda gördüm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Direksiz cama değilde hemen üst kısmına, cam değmeyecek şekilde takıldığını ben bir videoda gördüm.

Bu mantıklı bak, ama ne kadar hoş olur tartışılır...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.