Guest sistempro

Deri Koltuk Kılıfı

hocam suni deri olup pişman olucağın tarzda bi ürün ben 1000 tl ye anca yaptırdım nasıl olurda 4 tanesi 124 lira olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yaz aylarında çok sıkıntı çekersin. Vinil malzemeler kumaş gibi teri emmediği için sucuk gibi terletiyor. Bir hevesle alıp 3-5 gün sonunda sökmüştüm eski bir tarihte. Islanan gömlek ve pantolon ile birlikte çıkardığı iç gıcıklayıcı ses de cabası.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hmm. anladım. diğer kumaşlara bakayım o zaman. aracımın zeminindeki halıda eskidi. onuda yaptırmam gerekecek. saolun bilgiler için beyler. vazgeçtim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Verdiğin sitede orijinal ve kaliteli ürünü bir arada bulmak imkansız gibi, ben tek koltuk fiyatı diye düşünürken adamlar komple takımı 125 liraya satıyorlar ve deri diye (utanmadan) açıklama koymuşlar...

:sopa:

Bedava olsa alınmaz, uzak dur derim.

:nea:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Verdiğin sitede orijinal ve kaliteli ürünü bir arada bulmak imkansız gibi, ben tek koltuk fiyatı diye düşünürken adamlar komple takımı 125 liraya satıyorlar ve deri diye (utanmadan) açıklama koymuşlar...

:sopa:

Bedava olsa alınmaz, uzak dur derim.

:nea:

ohoo sende baseball a başlamışsın  :sopa:

vazgeçtim zaten domestos usta. ama aracın iç dekorasyonunu bir revizyondan geçirmek istiyorum.  :o

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ohoo sende baseball a başlamışsın  :sopa:

vazgeçtim zaten domestos usta. ama aracın iç dekorasyonunu bir revizyondan geçirmek istiyorum.  :o

O kadar güzel ikonlar varki forumda kullanmamak elde değil...

:tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.