Jump to content

ümraniye taraflarında hangi mazda servisine göstermliyim lantisi

burhandmrhn

Tavsiye Edilen Mesajlar

yarın bu araca bakmaya gidecegim sizce ümraniye taraflarında  hangi servise  göstermeliyim tavsiyeleriniz bekliyorum. 13 500 param var inş verir görünüş itibarıyle temiz duruyor hayırlısı ile alırım inş  :dua:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-son-fiyattttttttt-117785075/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Telefonla fiyat verirler, sormanızda fayda var.

telefonda pazarlık yaparsam araç basında ypılacak pazarlıgı etkiler diye araba basında yaparım pazarlıgı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

telefonda pazarlık yaparsam araç basında ypılacak pazarlıgı etkiler diye araba basında yaparım pazarlıgı

İlhan; servise telefon açarsanız ekspertiz için fiyat verirler demek istedi sanırım...

8:)

Arabanın fiyatına gelince, her şeyiyle düzgün ve kronik sorunu yoksa bence o fiyata alınır... Seni yanılmış olmayayım ama...

Açık hava filtresi varsa, lpg sistemi var ve uygun değilse, hava akışmetre veya boğaz kelebeği problemleri varsa 10 bin liraya da almayın derim...

Hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlhan; servise telefon açarsanız ekspertiz için fiyat verirler demek istedi sanırım...

8:)

Arabanın fiyatına gelince, her şeyiyle düzgün ve kronik sorunu yoksa bence o fiyata alınır... Seni yanılmış olmayayım ama...

Açık hava filtresi varsa, lpg sistemi var ve uygun değilse, hava akışmetre veya boğaz kelebeği problemleri varsa 10 bin liraya da almayın derim...

Hayırlısı olsun.

lpg yokmus aracta sahibinden de  mesaj atıp sormustum ve benzinde sehir için liralık benzinle 180 km  yapıuyormus
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

50 liralık benzinle

Kilometrede 27 kuruş benzin harcadığına inandıysanız bir şey diyemem... şehir içi kullanımla O araca lpg'de 27 kuruşu yaktırın daha bir şey istemem...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kilometrede 27 kuruş benzin harcadığına inandıysanız bir şey diyemem... şehir içi kullanımla O araca lpg'de 27 kuruşu yaktırın daha bir şey istemem...

;)

bana da pek inandırıcı gelmedi sehir dısında da 180 liralık benzinle 685 km gittim diyor bi de
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bana da pek inandırıcı gelmedi sehir dısında da 180 liralık benzinle 685 km gittim diyor bi de

Bu değerle de; 2,62 kuruş yakmış olur belki denilebilir... Ama şehir içi değeri mümkün değil...

Neyse bunlar sonraki düşünülecek işler.

Kronik sorunu yoksa, niyetin varsa alınabilir bir araç.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu değerle de; 2,62 kuruş yakmış olur belki denilebilir... Ama şehir içi değeri mümkün değil...

Neyse bunlar sonraki düşünülecek işler.

Kronik sorunu yoksa, niyetin varsa alınabilir bir araç.

yarın bakmaya gidecegim 14500 diyor 13500 e verirse alacagım araç temize benziyor inş birseyi çıkmaz ilk arabamı alacagım bakalım hayırlısı
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yarın bakmaya gidecegim 14500 diyor 13500 e verirse alacagım araç temize benziyor inş birseyi çıkmaz ilk arabamı alacagım bakalım hayırlısı

İmkanın varsa aracı sabah ilk çalıştıran siz olun ve bu işlerden anlamıyorsanız yanınızda anlayan bir arkadaş götürün.

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İmkanın varsa aracı sabah ilk çalıştıran siz olun ve bu işlerden anlamıyorsanız yanınızda anlayan bir arkadaş götürün.

;)

servise götürecegim en garantisi o olmaz mı abi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

servise götürecegim en garantisi o olmaz mı abi

Bizim araçlarda daha doğrusu yaşlı araçlarda ilk çalışmayı görmek, dinlemek, incelemek bazı var olan sorunları peşinen tespit etmek demektir...

Rölantisi yerine oturuyor mu? İlk çalışmada anormal ses var mı? Motor soğukken stabil çalışıyor mu? vs.

Çalışmış ve ısınmış bir motorda bu ilk izlenimler olmayacaktır...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim araçlarda daha doğrusu yaşlı araçlarda ilk çalışmayı görmek, dinlemek, incelemek bazı var olan sorunları peşinen tespit etmek demektir...

Rölantisi yerine oturuyor mu? İlk çalışmada anormal ses var mı? Motor soğukken stabil çalışıyor mu? vs.

Çalışmış ve ısınmış bir motorda bu ilk izlenimler olmayacaktır...

o konuda haklısın abi ilk çalıştırmada kaputu açar dinlerim rolantisini peki abi fiyatı nasıl sence

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

o konuda haklısın abi ilk çalıştırmada kaputu açar dinlerim rolantisini peki abi fiyatı nasıl sence

Sorunsuz bir araçsa fiyat senin tercihin olur bence... Mal alıcıya satılır diye bir söz vardır... Nasipse olur.

Lantis piyasasını hiç takip etmedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...