Jump to content

2013 Model Yeni Mazda 6 Türkiye'de

İlhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bayilere gelmiş Mazda 6. Efe arkadaşımız bayideki fotoğrafı dahil yayınladı hatta. İstanbul Merser'den görüntüler koydu foruma. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 96
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

11

• emregc

15

• Onur

11

• mtutun

13

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

>:( >:(>:( >:(>:(

Nisanın ortası oldu, yok mu ses seda yaw mazdadan? Bi gelseydi de göreydik dünya gözüyle. Yuotup gözüyle nereye kadar?

İstanbul Merser'e gelmiş ..

http://www.mazdaclubtr.com/30201/baby-mps/msg500791/#msg500791

diğer bayilere de almışlarsa dağıtılmaya başlanmıştır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bilmem :D Tanıdıkların varsa belki :D

tanidik ne arkadas, 1 sene once kamyonla para verdim sifir araba aldim, beni cagirmayacaklar da kimi cagiracaklar. kol gibi potansiyel musteriyim ben.

bu sene icinde allah kaza bela vermezse arabami degistirecem.

ya cx-5 ya mazda6 ya merco a180 yada bmw3 1,16 alicam.. liste belli.. kendileri bilirler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

58127_10201024432440759_48791256_n.jpg

524466_10201026434050798_1768961260_n.jpg

Merserde efe abinin yanında fotoğraf çektiği 2 litre benzinli Mazda6 yı kullanma fırsatı buldum 100 km civarı kullandım araç müthiş desem yeridir ;) Yol tutuş olsun görsellik olsun iç dizayn donanım çok başarılı, bu araçta bir tek sunroof yoktu. Ledler olayı bitirmiş ama maalesef foto çekmedim o şekilde. Eski mazda6 kadar yatmıyor virajlarda bu büyük bir artı. Araçla gazlamadım 3 bin deviri geçmedim o yüzden performans hakkında pek birşey söylemem onu da deneyince tekrardan yazarım buraya. Araç dedikleri kadar az yakıyormuş onu gördüm. Temde düz yolda 120 cruise ile 6.3lt ortalamayla dolaştım. Bagaj hacmi bayaa büyük bazısına göre küçük gelebilir ben mazda3 hb den inip bu araca bindiğim için öyle söylüyorum. yeni şanzıman gerçekten başarılı. Japonlar bitirmiş olayı anlıyacağınız :hi: :hi: Resimlerde renk biraz soluk çıkmış gerçekte çok daha canlı, araba yanıyor :)

Son olarakta i-ELOOP u türkiyeye gelen araçlarda Problemi halletmişler yeni parçalar çoktan takılmış. İ-ELOOP çalışıyor yani

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

58127_10201024432440759_48791256_n.jpg

524466_10201026434050798_1768961260_n.jpg

Merserde efe abinin yanında fotoğraf çektiği 2 litre benzinli Mazda6 yı kullanma fırsatı buldum 100 km civarı kullandım araç müthiş desem yeridir ;) Yol tutuş olsun görsellik olsun iç dizayn donanım çok başarılı, bu araçta bir tek sunroof yoktu. Ledler olayı bitirmiş ama maalesef foto çekmedim o şekilde. Eski mazda6 kadar yatmıyor virajlarda bu büyük bir artı. Araçla gazlamadım 3 bin deviri geçmedim o yüzden performans hakkında pek birşey söylemem onu da deneyince tekrardan yazarım buraya. Araç dedikleri kadar az yakıyormuş onu gördüm. Temde düz yolda 120 cruise ile 6.3lt ortalamayla dolaştım. Bagaj hacmi bayaa büyük bazısına göre küçük gelebilir ben mazda3 hb den inip bu araca bindiğim için öyle söylüyorum. yeni şanzıman gerçekten başarılı. Japonlar bitirmiş olayı anlıyacağınız :hi: :hi: Resimlerde renk biraz soluk çıkmış gerçekte çok daha canlı, araba yanıyor :)

Son olarakta i-ELOOP u türkiyeye gelen araçlarda Problemi halletmişler yeni parçalar çoktan takılmış. İ-ELOOP çalışıyor yani

bu adamin katli vaciptir arkadas. bir de ballandira balllandira anlatiyor. hasbinallahh...

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Olsa da bize artık davetiye gelmez :D Ancak bireysel gidersiniz :D

Niye? Burası ne zamandan beri reno klup tr oldu ki?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Niye? Burası ne zamandan beri reno klup tr oldu ki?

Reno Club TR olmadı ama Mazda Sevenlerin Buluşma Noktası olarak da görülmüyor artık malesef :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda severlerin buluşma noktası Gebze Doğa çiftliği! Burası Mazda severlerin ve benim yazdığım yer...

Reno Club TR olmadı ama Mazda Sevenlerin Buluşma Noktası olarak da görülmüyor artık malesef :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maşallah 6.3 lt tüketimle 10 lt yakan emsallerine oranla yılda (30.000 km de) 5.350 tl tasarruf ediyor bu araç... :nazar:

Temde düz yolda 120 km hız ile 6.3 yakalamak çok da iyi bir rakam değil bence :) Rakipleri de o civarda yakıyor.

Peugeot 508 1.6 156 bg ile 120 km hızlarda 5.5-6 civarını geçmiyor maalesef :) 100 km' de 100 km sabit hızla giderseniz 4.7-4.8 yakıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anlik ortalamada 6.3 deil 100 km sonucunda 6.3lt ortamalayla dolastimyanlis anlamaya sebep vericek sekilde yazmisim yolculuk boyunca kavaciktan atasehire daha sonra alemdag cekmekoye en sonda tekrar kavaciga gittim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu nasil is ben anlamiyorum ya?

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.506946006019230.1073741828.131517080228793&type=1

Yeni Mazda6 Türkiye'ye, "Fırtına" gibi giriş yaptı

13 dakika önce güncellendi

Yeni Mazda6 Türkiye’ye, Fırtına Vadisi’nden büyülü bir giriş yaptı.

millet altina bombalamis yorumlari. ne isi var o arabalarin orda? biz neciyiz burda arkadas?

dalga mi geciyor bu mazda turkiye?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda CX-5 lansmanı da öncelikli olarak Ürgüp Göremede yapılmıştı. Bu biraz da PR meselesi. Gazetecileri felan Istanbul'da nereye götürsen mutlu olmazlar. Bu tarz yerler belirliyorlar lansman için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda CX-5 lansmanı da öncelikli olarak Ürgüp Göremede yapılmıştı. Bu biraz da PR meselesi. Gazetecileri felan Istanbul'da nereye götürsen mutlu olmazlar. Bu tarz yerler belirliyorlar lansman için.

cok buyuk dualar ediyorum, acayip, bilemezsin..

sanki babamin mali arkadas ne salak bir duygudur bu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...