Jump to content

Yeni Honda Civic HD Dizel - 2013

Onur
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mustafa Abi uzayda hava yok  ki  , o nedenle bize keyif vermez  uzay teması  :)  Etrafı  Dart Vader'in hava girişlerine benzer ön tamponlu araçların yada 5. Element filmindeki Mangalores'lere benzer araçların sardığını düşünsene :) ...

Sky , Türkçesi "Gökyüzü" de Doğa'nın da bir parçası abi , Space , "uzay" ile karıştırmayalım, orası ayrı dünya , oraya giden araçları kullananlara Pilot değil Astronot deniyor :) 

Subaru ile Honda  bu kadar astronotluğa özendirdikten sonra milleti yakında çekilişle uzaya adam gönderirse şaşırmayacağım... 

Ahmedi Nejat ile paralel olarak Uzaya Çıkan İlk Türk Olma gibi bir hevesi olan varmı :)

post-5674-141695293448_thumb.jpg

post-5674-141695293449_thumb.jpg

post-5674-141695293454_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benım anlamadıgım hondalarda yol sesi neden hep içeri vuruyor??? adamlar gerçekten güzel arabalar yapıyor lakin en prestijli modeli bile içeri yol sesi alıyor çok garip ??  :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Japon çok kibar ve saygılı insandır. Gürültü çevreyi rahatsız etmesin diye içeri yönlendirmiştir...

benım anlamadıgım hondalarda yol sesi neden hep içeri vuruyor??? adamlar gerçekten güzel arabalar yapıyor lakin en prestijli modeli bile içeri yol sesi alıyor çok garip ??  :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Japon çok kibar ve saygılı insandır. Gürültü çevreyi rahatsız etmesin diye içeri yönlendirmiştir...

Abi, günün esprisiydi. Japonlara saygım bir kez daha arttı . :)

Bu espriyi izninle, biryerlerde kullanmak istiyorum. :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Demek o yüzden 5 yıldır kendimi astronot gibi hissediyordum! Ama CX5'i kullanınca Şoför gibi hissettim...

Uzayda hava yok dedin ya, demek ki Subaru o tamponu o yüzden o kadar rahat dizayn etti. Sürtünme derdi yok nasılsa! Mangalores Fener'in Portekizli orta sahası değil mi?

Dart Vader'in hava girişi dedin, Onur'u bitirdin. Yazın bir Subaru Onur'a...

Sky eğer doğanın bir parçası ise, bu Skyactiv teknolojisinin abarttıkları gibi bir farkı yok yani, doğal bir teknoloji! Bana ilk duyduğumda sanki doğa üstü gibi gelmişti, kanmışım...

Mustafa Abi uzayda hava yok  ki  , o nedenle bize keyif vermez  uzay teması  :)  Etrafı  Dart Vader'in hava girişlerine benzer ön tamponlu araçların yada 5. Element filmindeki Mangalores'lere benzer araçların sardığını düşünsene :) ...

Sky , Türkçesi "Gökyüzü" de Doğa'nın da bir parçası abi , Space , "uzay" ile karıştırmayalım, orası ayrı dünya , oraya giden araçları kullananlara Pilot değil Astronot deniyor :) 

Subaru ile Honda  bu kadar astronotluğa özendirdikten sonra milleti yakında çekilişle uzaya adam gönderirse şaşırmayacağım... 

Ahmedi Nejat ile paralel olarak Uzaya Çıkan İlk Türk Olma gibi bir hevesi olan varmı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi bu bana eskiden okudugum birşeyi hatırlattı

Üniversite ziyaretlerinden birinde sol görüşlü bir öğrenci Demirel’i sıkıştırmaya çalışır. - Türkiye’de yapılan her türlü işi sahiplenmek gibi bir âdetiniz var der… - demirel;sen nerde oturuyorsun? - niye ki? Kadıköy’de! - hah işte buraya her gün gelmek için üstünden geçtiğin köprü var ya - ee evet - onu işte ben yaptım! :D  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bak bu hikayen de bana birşey hatırlattı;

Yabancı bir grubun ziyaretinde Anadolu yakasına 1. köprüden geçtik ve trafik inanılmaz doluydu. Öğleden sonra gibi de geri gelirken soförümüz 2. köprüyü seçti ve şans eseri trafik neredeyse bomboştu.

Meraklı İsveç'li hemen sordu; Mustafa, bu köprü neden bomboş da, öteki full?

- Biz Türkler egosu büyük insanlarızdır. Hiçbirşeyin küçüğünü ya da 2. sini kullanmayız! Burada gördüklerin de transit geçiş yapan Bulgarlar ve Romenler... Bu sebeple hükümet 3. köprünün adını kuzey 1 köprüsü koyacakmış!

- Vay canına! Biz de Alman egosu ile dalga geçiyorduk...

abi bu bana eskiden okudugum birşeyi hatırlattı

Üniversite ziyaretlerinden birinde sol görüşlü bir öğrenci Demirel’i sıkıştırmaya çalışır. - Türkiye’de yapılan her türlü işi sahiplenmek gibi bir âdetiniz var der… - demirel;sen nerde oturuyorsun? - niye ki? Kadıköy’de! - hah işte buraya her gün gelmek için üstünden geçtiğin köprü var ya - ee evet - onu işte ben yaptım! :D  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yabancı bir grubun ziyaretinde Anadolu yakasına 1. köprüden geçtik ve trafik inanılmaz doluydu. Öğleden sonra gibi de geri gelirken soförümüz 2. köprüyü seçti ve şans eseri trafik neredeyse bomboştu.

- Biz Türkler egosu büyük insanlarızdır. Hiçbirşeyin küçüğünü ya da 2. sini kullanmayız! Burada gördüklerin de transit geçiş yapan Bulgarlar ve Romenler... Bu sebeple hükümet 3. köprünün adını kuzey 1 köprüsü koyacakmış!

geliyo dimi aklina verecek de cevap :) kafa baska turlu calisiyor, rotary gibi :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pratik zekana ve sana hayranım abi...

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu Skyactiv teknolojisi katkısız ve organik bir şey anladığım kadarıyla. Allah sahiplerine bağışlasın, seni de en kısa zamanda Recep Bey ile tanıştırsın inşallah!

Ancak sana üzücü bir haberim var. Dün yaptığım son çabalardan sonra CX-5 defterini tamamen kapattım. Hevesimi tamamen bitirdiler...

Dünya'ya hoş geldin o zaman Mustafa Abi , 4 elementin keyfini yeni CX-5 inle çıkarmanı dilerim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu Skyactiv teknolojisi katkısız ve organik bir şey anladığım kadarıyla. Allah sahiplerine bağışlasın, seni de en kısa zamanda Recep Bey ile tanıştırsın inşallah!

Ancak sana üzücü bir haberim var. Dün yaptığım son çabalardan sonra CX-5 defterini tamamen kapattım. Hevesimi tamamen bitirdiler...

Ben en başından beri yine aynı şeyi söyleyeyim de tutarlı olduğum belli olsun...

:D

Hayırlısı abi.

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tabiki karar senin ama hatırlasana güzellikler kolay elde edilmiyor ki  abi,  hem sahip olduğunun değeri onun için harcadığın çaba ne kadar fazla ise o kadar artıyor ...

Ayrıca garajında en etkin Mazda filosu sahibi olma ünvanınıda kazanacaksın böylelikle,dünyada kaç kişinin garajında RX-8 ve CX-5 varki , bizimkiler kesin bir nişan takarlar sana  :) Forumumuzun Mazda'dan haberler kısmında haber olur, aynı zamanda 2013  yılının  müşterisi  bile seçilebillirsin abi...

Medyatik  düşündüğümüzde bunca reklama karşın CX-5 bedavaya gelmiş oluyor , o nedenle kızmayalım garibanlara abi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Forumumuzda Özgür Bey'in garajında var bu kombinasyon. Beni bundan sonra ikna etmek kolay olmaz artık! Dün o kadar canım sıkıldı ki, bırak CX-5 almayı RX-8'i bile satmayı düşünür hale geldim...

Tabiki karar senin ama hatırlasana güzellikler kolay elde edilmiyor ki  abi,  hem sahip olduğunun değeri onun için harcadığın çaba ne kadar fazla ise o kadar artıyor ...

Ayrıca garajında en etkin Mazda filosu sahibi olma ünvanınıda kazanacaksın böylelikle,dünyada kaç kişinin garajında RX-8 ve CX-5 varki , bizimkiler kesin bir nişan takarlar sana  :) Forumumuzun Mazda'dan haberler kısmında haber olur, aynı zamanda 2013  yılının  müşterisi  bile seçilebillirsin abi...

Medyatik  düşündüğümüzde bunca reklama karşın CX-5 bedavaya gelmiş oluyor , o nedenle kızmayalım garibanlara abi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Birgün görüşürsek anlatırım. Burada yazmak istemiyorum.

Dert değil hemen bir Akil adamlar heyeti kurar sorunu çözeriz beraberce, neler oldu anlatır mısın abi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...

Bu aracı, bu güne kadar bir defa gördüm dışarıda. Acaba satışları ne alemde. Ben pek iç açıcı olduğunu düşünmüyorum. Fiyat başlangıçları oldukça yüksekti.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...