Bozkurt

Direksiyon Sorunu

Değerli Arkadaşlar,

Bizim MX 5 sağdan direksiyonlu. Bunu sola aldırmak istiyoruz. Bu konudaki fikirlerinizi ve önerilerinizi benimle paylaşırsanız mutlu olurum.

Sevgi ve Saygılarımla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu sorunuzun cevabını, büyük bir merakla bende bekliyorum. İnternette birazcık göz attım, yapılmasının imkansız değil ama, maliyetli olacağı söyleniyor.Şu anki haliyle de trafik tescil sorunu var. Trafik tesciline onay vermiyor, Emniyet Genel Müdürlüğü.

http://otomobil.haber7.com/otogundem/haber/973918-sagdan-direksiyonlu-araclar-tescil-edilmeyecek

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yurtdışında conversion kitleri mevcut ebay den veya miata forumlarından bulabilirsiniz ama zahmetli bir iş tabi. Kolay gelsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benimle fikirlerini paylaşan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler ediyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence hiç uğraşma satabiliyosan sat, yapacağın masrafıda üstüne koy istediğin şekilde orjinal bir araç al.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bursa'da Gazcılar mahallesinde bir Mesut usta vardır, yıllar önce Peugeot aracımı ona götürdüğüm sırada o şekilde sağdaki direksiyonu sola alma işlemini göstermişti bana şaşırmıştım, markayı hatırlamıyorum ama Mercedes ya da BMW gibi bir marka araçtı. Hayatım boyu hiç sağdan direksiyon alıp öyle birşey yaptırmayacağımdan olsa gerek gösterdiği tüm detayları da unutmuşum :) fakat istersen Mesut Usta'nın tel'ini gönderebilirim, ona daha ayrıntılı danışabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.