Onur

MyMazda APP

Still WiP'dir Onur :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dün akşam bu uygulamayı indiremedim ve aynı şeyleri bende söyledim. Amerikan app store dan görüyo bir tek ordan da müsade vermiyo uyuz!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Amerikan app store olsa dahi indirilebilir..Android için application çıkarsalar olmuyor mu ya.Günümüzde daha fazla kullanıcısı mevcut.Niye hep üvey evlat muamelesi yapıyorlar anlamıyorum !

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Amerikan app store olsa dahi indirilebilir..Android için application çıkarsalar olmuyor mu ya.Günümüzde daha fazla kullanıcısı mevcut.Niye hep üvey evlat muamelesi yapıyorlar anlamıyorum !

amerikan app store olsa dahi indirilebilir de takla atarak oluyor o, hadi sen anliyosun bu islerden indirdin, hadi ben zaten isin icindeyim indirdim, isi bilmeyen napacak?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

amerikan app store olsa dahi indirilebilir de takla atarak oluyor o, hadi sen anliyosun bu islerden indirdin, hadi ben zaten isin icindeyim indirdim, isi bilmeyen napacak?

Kesinlikle katılıyorum.Uygulamanın diğer ülkelere kısıtlı olmasını hiçbir zaman anlayamıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O program resmi değil. En azından global değil. Yazılım sahibi "Mazda North American Operation" görünüyor. Abd'de ios programı olmayanı adam yerine koymadıkları için yapmışlar :) Aynı şekil almanya ve avrupa içinde bir iki program var. cx-5 ve yeni Mazda-6 var. Bölgesel yönetimin reklam payından yapılıyor bunlar. Bizde öyle bir pay olmadığına göre yakın zamanda beklemeyin :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O program resmi değil. En azından global değil. Yazılım sahibi "Mazda North American Operation" görünüyor. Abd'de ios programı olmayanı adam yerine koymadıkları için yapmışlar :) Aynı şekil almanya ve avrupa içinde bir iki program var. cx-5 ve yeni Mazda-6 var. Bölgesel yönetimin reklam payından yapılıyor bunlar. Bizde öyle bir pay olmadığına göre yakın zamanda beklemeyin :D

resmı degılse neden millete mymazda key gonderiliyor hadi bunu acikla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

resmı degılse neden millete mymazda key gonderiliyor hadi bunu acikla

Abi onu ben açıklayamam. Muhtemelen ateistler bile açıklayamaz :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.