Jump to content

Mazda3 Spoiler Jant Yay Filtre Yapmak İstiyorum

ilhankocak91
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

bir bakıma iyide olabilir mazda yetkili serviste eibach yaylara 383 tl dediler bu yaylar alınıp takılırsa eminim araç daha güzel olur

servisten aldım yaylarımı 3.5 dediler hatta bana ama 18 jant biraz havada duruyor bilginize. Yani onur arkadaşımızın arabadaki gibi bi basıklık beklemeyin 18 jant da  ama kalabalık binsem bile sürtme yok problem yok :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 132
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• honuuu

18

• EfeAksoy

14

• ilhankocak91

34

• murat2580

13

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Abilerim arkadaşlarım  uzun araştırmalar sonucu servis dışında marşpiyel temin edebileceğim biryer bulamadım.Ona da param yetmiyor. Başka bi alternatif bilen duyan var mıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet bende seviste taktirirken biraz canimi sikmisti marspiyel fiyatlari. tum parcalari ebayden getirtecektim fakat serviste boyatip taktiracagim icin marspiyeller bari servisten olsun digerParcalar ebayden olsun demistim ama saolsun servistekiler sadece marspiyelleri takip diger parcalari takamayacaklarini soyleyerek beni eve yollamisti, keske hepsini ebayden alip sanayide boyatip kendim taksaydim diye üzülmüştüm, çok zor degil zaten takmasida, hatta normal takildiginda daha sonra sarkma yapip kenarlari acilmasin diye siyah silikon basiyorlar icine.

Durum böyleyen ebayde "mazda 3 2010 sideskirts" diye aratirsan karsina tatmin edici sonuclar cikabilir. Kargo+ürün bedeline bakarsin, boyatma ve montajla birlesince ne kadar bi fiyat cikiyor hesapla bakalim. Hatta montaji kendinde yapmayi deneyebilirsin ;) tabii gümrüge takilma durumuna karsı sen birde parca ücretinin %18'ini eklersin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burda sadece susturucu yok anladığım kadarıyla kat iptali düz boru vs. komple bir sistem var. Ses güzel.

Büyük ihtimal sadece son susturucu değildir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Resimler süper olmuş elinize sağlık, arka tarafta lastik camurluk arası boşluk öne nazaran 1 cm daha fazla sanki, 3cm yaydan sonra arka idare eder ama ön şüpheli gibi, sizde bir takın bakalım yayı sonuç ne olacak ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murat abi merhaba,

Jantların hoşmuş..güzel günlerde kullanmanı dilerim..

Kaçırmış olabilirim yay var mı yok mu senin araçta, bir de lastik ölçülerin nedir?

Eğer senin araçta yay varsa, fazla leylek spec değil mi sence de?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murat abi merhaba,

Jantların hoşmuş..güzel günlerde kullanmanı dilerim..

Kaçırmış olabilirim yay var mı yok mu senin araçta, bir de lastik ölçülerin nedir?

Eğer senin araçta yay varsa, fazla leylek spec değil mi sence de?

efe kardeşim teşekkürler araçta yay yok ama düşünüyorum taktırmayı

lastik ölçüleri 225/40/18

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...