Jump to content

Bir Dolandırıcılık Öyküsü

BilisimTeknolojileri

Tavsiye Edilen Mesajlar

BilisimTeknolojileri

Arkadaşlar iyi günler. 6 mayısta Almanya ve Japonya turuna çıkacagız şirket olarak. Yan getiri olarak kendimi tanıtırken de belirttiğim gibi parça alım satımı da yapmaktayım. İhtiyacı olan herkes için. kar amaçsız bir ticaret gerceklestirmek istiyorum. Japonya yetkili mazda servisinden orjinal olarak faturalı kutusunda gelecektir siparisi gecilen ürünler... Fakat tek tek gönderim yerine toplu gümrükten ( muamelecimiz hazır ) geçiş yapacagız. İsteyen kişi veya kişilerle elden, istemeyen kisiler ile kargo yoluyla gönderimi saglanacaktır. iletişim icin özelden yazarsanız sevinirim. ve ayrıntılı açıklama icinde cekinmeden özelden ulasabilirsiniz bana. HER TÜRLÜ AKSESUAR VE YEDEK PARCA TEMİN EDİLİR. ORJİNAL VE TÜRKİYE YE NAZARAN FİYATLAR % 45 İLA % 65 ARASI DAHA UCUZ OLDUGUNUDA UNUTMAYINIZ. ben Burak Dinçer herkese keyifli forumlar diliyorum mutlu günler..

Dip not; Kar amacsız oldugunu tekrar belirtmek isterim ki, önemli olan vatandaslarımızı kazanmak. Bu forumda da hukukumuzu geliştirmek. Tanısmak adına yapılan bir tür hayırlı iştir... Herkese tesekkurler iyi günler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Alış veriş kısmını nasıl yapmayı düşünüyorsunuz.Ücretleri mal tesliminde alacaksınız herhalde?

Serkan'ım benden çok yaşayacaksın. :) Güvenli E-Ticaret olması şart bu durumda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selam Burak, malum sitede yenisin ve sadece 2 mesajın var. Kimsenin de seni tanıdığını sanmıyorum.

Bu şartlarda kimsenin zarar görmemesi için ya gittigidiyor gibi bir site üzerinden satış yapıyor olman ya da riski senin alıpmalı getirdikten sonra satman gerekir aksi taktirde kimse ürünün parasını verip bekleme sürecine girmez.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak abinin dedikleri doğru, buarada aksesuar yazmışsınız hepsi mazdanın orjinal ürünü mü yoksa aftermarket ürünlerde mi getirceksiniz ona göre kamber kiti isteyebilirim sizden

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selam Burak, malum sitede yenisin ve sadece 2 mesajın var. Kimsenin de seni tanıdığını sanmıyorum.

Bu şartlarda kimsenin zarar görmemesi için ya gittigidiyor gibi bir site üzerinden satış yapıyor olman ya da riski senin alıpmalı getirdikten sonra satman gerekir aksi taktirde kimse ürünün parasını verip bekleme sürecine girmez.

Böyle ince bir konuda, böyle bir ticarete girmek ilk etapta alış/veriş yapacak kişiler açısından bir çok soru işaretleri taşır... Ticaret öncelikle güven işidir, bunu tesis etmeden ne kadar ucuz olursa olsun insanlar hep bu soru işaretlerini taşır...

Bu ticareti güven ortamında kesiştirecek bir yol bulunabilirse emin ol talep çok olacaktır...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

BilisimTeknolojileri

Böyle ince bir konuda, böyle bir ticarete girmek ilk etapta alış/veriş yapacak kişiler açısından bir çok soru işaretleri taşır... Ticaret öncelikle güven işidir, bunu tesis etmeden ne kadar ucuz olursa olsun insanlar hep bu soru işaretlerini taşır...

Bu ticareti güven ortamında kesiştirecek bir yol bulunabilirse emin ol talep çok olacaktır...

İyi akşamlar herkese iş yoğunluğu sebebi ile başlık altında cevaplamalar yapamadım. Çok doğru yeniyim ve tanınmıyorum. Fakat bu demek değildir ki bu işi ilk kez yapıyorum vs. Şüphe ve kuşkularınızı çok iyi anlıyorum. Fakat referans olarak bir çok forum ve şahıs isimleri verebilirim ticaret yapan kişilere... Herkesin güvenliği acısından sahibinden sitesindeGeT ilanı acılacaktır. Sizden ricam şüphelerinizi yok etmektir... Ticari olarak kar amacı gütmediğim bir alış veriş olacaktır... Ayrıntılı soru ve isteklerinizi özelden bekliyorum tşk ler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alış veriş kısmını nasıl yapmayı düşünüyorsunuz.Ücretleri mal tesliminde alacaksınız herhalde?

Kar amcsiz olacağından bencede ödemeler ürün tesliminde olacaktır.tabi o şekil olacaksa bede 18'' enkei sipariş etmek isterim takım olarak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

BilisimTeknolojileri

Kardeşlerim ürünlerin bedellerini hem sizlerin güvenliği açısından hem de şahsımın güvenliği açısından get ilan açılarak temin edilecektir. Her hangi bir hususta bedelin tamamını tekrar hesabınıza cektirebilirsiniz ki böyle bir sıkıntı henüz hiç yasamadım çok şükür .... O bakımdan gönlünüzü ferah tutsun Allah ım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kardeşlerim ürünlerin bedellerini hem sizlerin güvenliği açısından hem de şahsımın güvenliği açısından get ilan açılarak temin edilecektir. Her hangi bir hususta bedelin tamamını tekrar hesabınıza cektirebilirsiniz ki böyle bir sıkıntı henüz hiç yasamadım çok şükür .... O bakımdan gönlünüzü ferah tutsun Allah ım.

Bak bu sistem ile olur... Hayırlı satışlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak merhaba,

Öncelikle MazdaClub TR ye hoşgeldin.

Birlikte iş yaptığınız forumlardan bahsetmişsin. PM ile ya da buradan bildirebilir misin rica etsem hangi forumlarla iş yaptığını? Bunu ters anlamanı istemem, fakat çok yeni olduğundan ve tanınmadığın için sitemizde bunu bilmek isteriz diye düşünüyorum.

Eğer gittiğinde benim için 2005 Model [bK kasa] Mazda 3 lerin elmas stoplarından bakabilir misin? Yani BK MPS lerin arka stoplarından bahsediyorum. Sinyal lambaları elmas diye geçer..

Eğer şu an fiyatlar belli ise fiyat belirtebilir misin lütfen ?

Teşekkürler şimdiden.

Belirttiğim ürün şu 2 linkte görülebilir:

http://enjoymotocar.com/download/28014-1/2006-Mazda-3-MPS-016.jpg

http://foto.motorionline.com/auto/plog-content/images/mazda/mazda-3-mps-2006/mazda-3_mps_2006_011.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

BilisimTeknolojileri

Bu get ilan denilen sistem nasıl çalışıyor ? Nasıl işlediğini anlatan bir link varsa gönderebilir mi birisi ?

GeT Güvenli E-Ticaret kredi kartınızdan talep edilen ücret tahsil edilip, sahibinden sitesi havuzunda para onaylanıncaya kadar bekletiliyor. Ürünü alınca onaylayıp o havuzdan para satıcının hesabına aktarılır.... Her hangi bir riski yoktur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ebay sistemi gibi ama mümkünse bir link alabilirmiyiz sahibinden de bu sistemi açıklayan ?

Abi şöyle bir bağlantı var. Ben mini Dv kameramı dün GET ile Burdur'da birisine sattım. Ürünü yarın kargo yapacağım.

http://www.sahibinden.com/guvenli-e-ticaret/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu get ilan denilen sistem nasıl çalışıyor ? Nasıl işlediğini anlatan bir link varsa gönderebilir mi birisi ?

Normal şekilde kredi kartı ile alışveriş yapabildiğin ve eline mal geçmeden onay vermediğin bir sistem, bir kaç kez alışveriş yapmışlığım var... Yeterince güvenli bir sistem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak selam,

Mesajımı görmedin sanırım.

Yanıt rica edebilir miyim gördüğünde?

Şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.