ozgursahin

Gösterge Paneli Çalışmıyor

Arkadaşlar Gösterge Panelimde Hiç Bir İbre Yağ Lambası El Freni Şarj Lambası Yanmıyor Kısaca Göstergeler Gitti. Nasıl Faal Hale Getirebilirim. Bilgisi Olan Yardım Ederse Sevinirim.

323 1.5i practica 1997

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bi de kısa devre yaptırdım korna takarken ondan sonra gitti sigortalara baktım sağlam göstergede sadece dörtlüler ve aydınlatma işlev görüyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sigortaların sağlam olduğundan eminsen eğer, göstergeye yoğunlaş, ampullerin hepsinin patlamış olması zor ama imkansızda değil.

Bence ilk önce yine sigortaları kontrol et ve çözüme öyle odaklan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kontaktörün giriş kısımlarını takip ettim son iş sis farlarındaydı normalde yaptığım şemaya göre doğru fakat kısa devre oldu bir anda baktım göstergeler ibreler çalışmıyor motor sigortası ve kabin sigortasında patlak yok herşey yerinde işlev görüyor. anlamadığım konu bu tür bir sistemde sigorta olmaması sorun veya varda bulamıyor muyum çubuk sigortada yok göğüsün altında

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynı sorun bende de var sorunu buldunuz mu? gösterge ışıkları yanıyor fakat hız saati devir saati hararet göstergesi sıfırda hiç oynamıyor sigortalara baktım sorun bulamadım. bugun yarın tekrar kontrol edeceğim. aracım mazda 626 99 model

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sorunu çözdüm sigorta yanık gözükmüyordu ama yinede değiştirdim düzeldi..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sorunu çözdüm sigorta yanık gözükmüyordu ama yinede değiştirdim düzeldi..

Geçmiş olsun, bilgilendirme için teşekkürler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.