Guest onur kaya

Koltuk Döşemesinde Sigara Yanığı

Arkadaslar, aracaımın sağ ön koltuğun sigara yanığı var ve koltuklar krem renginde bunu acilen yaptırmam gerekiyor.. bir önerisi olan var mı bu konuda ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sigara icmeyelim icirtmeyelim :) geyigini yaptiktan sonra,sigara yanigini tamir ettigini iddaa eden zeibart gibi yerler var.ben denemedim ama denemeye deger

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlk aklıma gelen çözüm; döşeme renginde kumaş boyası alarak boyayabilirsiniz, en azından dikkat çekici olmaktan çıkar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Deri döşeme yapanlar o parçayı değiştirebilir.En sağlıklı çözüm bu sanırım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Döşeme deriyse eğer benim yöntem olmaz ama... O zaman Burak'ın dediği gibi döşemecilere müracaat edeceksin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim mazda3'ümde arka koltukta vardı bir sigara deliği ama auto king o kadar güzel örmüştü ki orayı belli bile olmuyordu, üstelik koltuklarda açık renk idi, yani auto kinge götürün derim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bir kaçtane yanıkta benim araçtada var. cumartesi günü kadıköy Sonaxta yaptıracam. akabinde resim eklemeye çalışırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

autokingde para ödemeden ve kasko delinmeden de (çok büyük değilse eğer çünkü onların belirli bir ölçüleri var) kaskonuza tanıdıkları mini onarım hizmetiylede yaptırabilirsiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

autokingde para ödemeden ve kasko delinmeden de (çok büyük değilse eğer çünkü onların belirli bir ölçüleri var) kaskonuza tanıdıkları mini onarım hizmetiylede yaptırabilirsiniz

bir kaç parça ufak defek yanıklar. hafta sonu önce oraya gideyim. bilgi için teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

rica ederim her yıl kaskonuzun size vermiş olduğu haklarla yaptırabiliyorsunuz bunları benim groupama kasko vardı 4 adet hakkım vardı 4 ünüde kullandım kasko yenilendikten sonra tekrar haklar yenileniyor . Allah kaza bela vermesin cümlemize inşallah  :dua::nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mini onarım yaptırma şansın varsa autoking'de bu işi gayet güzel bi şekilde hallediyorlar. bendede arka koltukta benzer bi sorun vardı yarım saat içinde kapattılar. gerçi benim koltuklar koyu renk ama açık renk içinde aynı kalitede çalışılabilir diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yıllar önce ben bu uygulamayı kendi çapımda yapmıştım ama bu kadar teferruatlı kimyasallar o dönemde yoktu...

Yanık yeri temizleyerek, aynı renk kumaş boyası kullanarak kapatma işlemi yapmıştım, en azından göze batmıyordu.

:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.