Jump to content

CD - MP3 No

Onur
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

2012 impresive den bahsediyorum.

standart cd calara mp3 iceren bir cd taktigimiz zaman mp3 lerin numarasina nasil jump ederiz? mesela 1 nolu sarkiyi dinlerken 124 nolu sarkiya gidebilmek diye bisi var mi? trackup yapmadan yada navigatoru cevirmeden. cunku trackup veya navigatoru cevirince 1 den 100 e gidene kadar baya bir vicir vicir islem yapip kafa oynatiyor.

anlatabildim mi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mesela 1 nolu sarkiyi dinlerken 124 nolu sarkiya gidebilmek diye bisi var mi?

Ben de zamanında olsa iyi olurmuş demiştim ama yok, ellere kuvvet.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2012 impresive den bahsediyorum.

standart cd calara mp3 iceren bir cd taktigimiz zaman mp3 lerin numarasina nasil jump ederiz? mesela 1 nolu sarkiyi dinlerken 124 nolu sarkiya gidebilmek diye bisi var mi? trackup yapmadan yada navigatoru cevirmeden. cunku trackup veya navigatoru cevirince 1 den 100 e gidene kadar baya bir vicir vicir islem yapip kafa oynatiyor.

anlatabildim mi :)

Allah da seni güldürsün emi...

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi ben cd yle falan uğraşmıyorum aksine aux kablosu ile istediğim müziği cep telefonumdan dinleyebiliyorum ayrıca biri aradığında da konuşması daha güzel oluyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi ben cd yle falan uğraşmıyorum aksine aux kablosu ile istediğim müziği cep telefonumdan dinleyebiliyorum ayrıca biri aradığında da konuşması daha güzel oluyor :D

o senin dedigini biz de yapiyoruz ayrica ipod sufle (cikolatali sufle) de var arabada ama ayni sey degil. o ayri o ayri :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...