Jump to content

Boya Sorunu

alişemet
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar merhaba arabamın sol arka kapı kaza sonucu değişti ancak çıkma kapı almıştım renk kırmızı arabam gri renkte usta boyadı kapıyı ancak bazı yerlerden kırmızı gözüküyor,buda benim çok canımı sıkıyor.ayrıca ton farkı özellikle gece loş ışıkda yada gölgelerde ortaya çıkıyor ne yapıcamı şaşırdım artık yardımlarınızı bekliyorum ne yapmalıyım sizce

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O kapiyi nasil oyle boyarlar !

Sen ne yaptin ucuza mi kactin ?

YApacagin o kapinin ustundeki boyayi sokup yeniden boyayacak usta bul. En mantikli care bu.

Ton farki ise kapinin boyasi taze oldugu icin normaldir zaman az fark edilir bir noktaya gelir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

heralde sprey boyayla falan boyadı, usta sıfatını almak bu kadar kolaymı?Bunlar nasıl esnaf, bisiklet mi boyamış bu adam. altındaki boya iyice öldürülmeden araç parçası mı boyanır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yapılacak tek şey kapıyı yeniden boyatmak.. tabiki aynı şekilde değil altındaki boya iyice kazınarak.Altı üstü bir kapı boyanacak bu kadar üşengeç davranırmı bir boyacı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam ucuza kaçmadım bi dünya para aldı benden adi ne diyeyim ama buralarda doğru düzgün bir usta bulmak gerçekten çok zor:( tekrar boyatıcam bu sefer kazıdığını görücem

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Normalde en kotu bir astar atilir ondan sonra boyanir.ama seninki 3 kat boya olacagi icin cok kotu olur. Kazitamazsan eger boyayi kendin boya sokucu al kendin kazi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kapının komple boyasının sökülerek aracın rengine boyanması gerekirdi, yanlış yapılmış... Boya renginin tutmaması çok normal Çünki; gri, şampanya veya sedefli boyalarda ne kadar aynı renk kodlu boya kullanılsa da, dikkatli bakınca boya farkı ortaya çıkabiliyor...

O ustaya git ve kırmızı renk görünmeyecek şekilde tekrar boyat bence. Ama bütün boyaları sökerek, sıfırdan boyayarak...

Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...