Jump to content

Mazda 3 1.6 Dynamic Acil Satılık

lucasthehacker

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar selamlar, 2007 Model aracımı acil satılığa çıkarttım. Nakit ihtiyacım var. Fiyatını yeni düşürdüm.

Muayenesi 2015 Şubat ayına kadar geçerlidir. Dış aksam ile ilgili Z-Rot, Akis keçeleri, baskı balata vs 1800 TL lik masraf yapılmıştır. Aracı satın alan kişi servise götürmeden gönül rahatlığıyla kullanabilecektir. Elektronik fren dağılımı, ABS, ESP, Otomatik Klima, 8 adet hava yastığı ile full modeldir. Çift kademe sunroof, 6 lı CD çalar mevcuttur. Değişen parçası yoktur. İçiniz rahat etsin diye geçen seneki kazalı resmini ekledim. Kazada radyatöre hiçbir darbe gelmemiştir. Görüldüğü üzere yalnızca kaporta hasarıdır, şasede en ufak bir oynama olmamıştır. 3 ay önce yaptırdım. Aracı satın alan aynı gün binip sorunsuz uzun süre kullanabilir. Motoru yetkili serviste test edilmis, tum bakimlar yapilmistir. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Kazalı ve şimdiki resimlerini ekliyorum. Araç 130 bin km de. LPG yok. Manuel. Yeri ise Ankara Çankaya'da.

http://img543.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=g002copr0v0wq.jpg

Ücret : 22.000 TL

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2007-mazda-3-dynamic-1.6-full-acil-fiyat-dustu-son-firsat-123559108/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba öncelikle hayırlı satışlar...

Sözlerim lütfen yanlış anlaşılmasın kimsenin kul hakkı üzerimde kalsın

istemem..

- Bu araç Ümraniye sanayi de sigorta dan hasarlı oto alım satım yapan .......... otomotiv e ait olan araca çok benziyor.

- Ben de bir alt sanayide bu işi yapıyorum ,hatta geçen sene 2005 model Mazda3 Dynamic aracımızın kırık olan sunroof u için gidip bakmıştık ( parça olarak verilir mi diye)

- Yanlış hatırlamıyorsam bu araç satış bedeli....... TL olup uzun bir süre vitrinde kalmıştı.

Yanlışım varsa lütfen düzeltin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba öncelikle hayırlı satışlar...

Sözlerim lütfen yanlış anlaşılmasın kimsenin kul hakkı üzerimde kalsın

istemem..

- Bu araç Ümraniye sanayi de sigorta dan hasarlı oto alım satım yapan .......... otomotiv e ait olan araca çok benziyor.

- Ben de bir alt sanayide bu işi yapıyorum ,hatta geçen sene 2005 model Mazda3 Dynamic aracımızın kırık olan sunroof u için gidip bakmıştık ( parça olarak verilir mi diye)

- Yanlış hatırlamıyorsam bu araç satış bedeli....... TL olup uzun bir süre vitrinde kalmıştı.

Yanlışım varsa lütfen düzeltin.

Hay çok yaşa abi , bende sanki hasarlı araç alım satım yapan bir firmanın ilanında görmüştüm. Ama tabi bu olay aracın satılmasına engel değil. Sadece bir dip not.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer bu gerçek ise mutlaka belirtilmesi lazım.

Arkadaşım da 2006 Mazda 3 var ,kazalı halde aldık kendimiz onardık.

Almak için arayanlara geçmişi hakkındaki bu bilgiyi ve isterse fotoğrafları paylaşıyoruz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet dogrudur araci hasarli aldim, yaptirdim simdi nakite ihtiyacim var o yuzden satiyorum. hasarli araci pahaliya satiyorlardi biraz fiyat dusurup satin aldim. 15 bin hasar kaydi mevcut. aracta su an hivbir sikinti yok isteyen gelip gorebilir ankara cankaya da.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer bu gerçek ise mutlaka belirtilmesi lazım.

Arkadaşım da 2006 Mazda 3 var ,kazalı halde aldık kendimiz onardık.

Almak için arayanlara geçmişi hakkındaki bu bilgiyi ve isterse fotoğrafları paylaşıyoruz..

merhabalar, zaten aracin kazali resimlerini koydum. goruldugu uzere kazanin araca buyuk bir maliyeti yok. aracib motoru yuruyeni cok iyi durumda. bakimlari ankara opan yetkili servisinde yaptirdim.

arac 17500 e satiliyordu kazali iken araci bu fiyatin biraz asagisindan satib aldim. 7000 masraf yaptim simdi ise satiyorum acik konusmak gerekirse aracin fiyatindan epey asagisina satiyorum aracin hasarsiz olan modellerden mekanik olarak hicbir farki yok. isteyen gelip gorebilir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...