cihan8992

Arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz ?

İlk öncelikle okuyan herkese merhaba diyorum ben 93-94 mazda 323 sedan bi araç arıyorum ama Kütahya çevresinde temiz mazda bulmak çok zor artı fiyatlar baya uçuk 93 model araca 10000-11000 tl istiyorlar çok pahalı bana 8500-9000 tllik araç lazım malum yazda geldi arabasız kaldık.Bu durum beni iyice sıkmaya başladı araba almak satmaktan daha zor bence bana yardımcı olursanız çok sevinirim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Umarım aradığın bir mazda bulursunuz, sahibinden v.b. satış sitelerini takip et aynı şekilde forumda satan olursa zaten konu açacakatır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ankara içerisinde bakılacak araç bulursanız hafta sonu şöyle bir kabaca bakmaya, motor sesi dinlemeye, kaporta ve döşeme kontrol etmeye gidebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürler ben bi netten bakayım olursa size haber ederim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yaw cok para isteniyor 2.ele yani 98 - 99 323 lere o para isteniyor ben sahsen 93 model bir araca asla o parayi vermem

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.