hakan305

1 Adet Mazda 3 Aranıyor

Saygıdeğer Mazda Club üyelerimiz.. Bir arkadaşa almak üzere Mazda 3 arıyoruz. İstanbul'da bildiğiniz satılık bir Mazda 3 varsa bena mesaj yoluyla ulaşabilir misiniz? Saygılar..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Saygıdeğer Mazda Club üyelerimiz.. Bir arkadaşa almak üzere Mazda 3 arıyoruz. İstanbul'da bildiğiniz satılık bir Mazda 3 varsa bena mesaj yoluyla ulaşabilir misiniz? Saygılar..

benim mazda'yi vereyim hocam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim mazda'yi vereyim hocam.

Sizin Mazda 3 2012 model sanırım. Belirtmeyi unuttum kusura bakmayın. Arkadaş maddi olarak o kadar çıkamıyor. 2006-2009 arası düşünüyor. Teşekkür ederim ilginiz için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırdır abi memnun değilmisin yoksa :( ?

o niyeti bozdu mazda 6 alıcak kesin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynen

Sent from my iPhone using Tapatalk, sorry for typos.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2006 mazda 3,dynamic sport otomatik vites, 75.000km de, lastikler 2012 model michelin, 4 adet kış lastiği ayrıca var, araç full  versiyon, kazası yok,siyah olduğu için çiziklerden dolayı bir kaç parçada bir iki karış lokal boya var, servis bakımlı,yedek anahtarları kitapçığı vs üzerinde. Aldığımda autoking yapıldı ve hiç sigara içilmedi. '2010BMW 3.20 Dizel otomatik bir araba var çok aklımı çeliyor arkadaşım, bunuda satmam gerekecek. Piyasasını araştırıp dönebilirsiniz.Araç Edirne plakalıdır ve Edirnededir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynen

Hadi hayırlısı olsun abim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Farketmez cx-5 mazda 6 hepsi bizim evladimiz ayrim yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.