naziii

2009 Sonrası Mazda3 Far Yıkama Motoru Arıyorum

Arkadaşlar ilanda da belirttiğim üzere 2009 sonrası mazda 3 için far yıkama motoru arıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Su haznesinin hemen altında olan her iki far yıkama haznesine su ileten motoru arıyorum.Far yıkayan ünitelerde sıkıntı yok,fakat farlara su ileten motorda sıkıntı var dediler serviste.Çıkma falan farketmez çalışsın yeter :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnallar plazanın servisinde en çok denk geldiğim olay far yıkama motorlarının bozulması veya donması gibiydi . Kışın arabaları battaniyeylen sarmak mantıklı olurdu aslında  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnallar plazanın servisinde en çok denk geldiğim olay far yıkama motorlarının bozulması veya donması gibiydi . Kışın arabaları battaniyeylen sarmak mantıklı olurdu aslında  :tey:

yaptırabilirsem,yatağa yorganımın altına alcam zaten o olacak .d

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sahibinden de çıkmacıların ilanları var, onlarla bi iletişime geçmeyi deneyin, dün gezerken denk geldim, inciğine cinciğine kadar söküp dağıtmışlar parça parça satıyorlar, kesin bulursunuz ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sahibinden de çıkmacıların ilanları var, onlarla bi iletişime geçmeyi deneyin, dün gezerken denk geldim, inciğine cinciğine kadar söküp dağıtmışlar parça parça satıyorlar, kesin bulursunuz ;)

şimdiye kadar bitane bulabildim o da 150 tl istedi .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.