bycicek

Torpido Çatlağı

Arkadaşlar arabamı aldığım günden beri torpidonun bu kısmında çatlak var. burayı kapatmak istiyorum komple değiştirsem dünyanın parasını isterler. farklı yöntem önerebilecek var mı?

post-9082-141695294443_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

göğüslüğü komple kaplama yaptırın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya komple kaplama yaptırın ya da o bölgeye özel pratik çözümler üretin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanayide , kaskoculara iş yapanlar bunları çok güzel yeniliyorlar diye görüyorum, adam eskimiş torpidoyu , boyayla , pütürle, plastik eriterek sıfır çıkarıyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

geçen bende sanayiye gitmiştim kapı döşemesinde çatlak vardır öyle sordum falan airbağciler yapıyormuş tamir gördüğüde hiç belli olmuyormuş dedi bana döşemeci

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar aynı dert bende de var. Biraz araştırmalar sonucu etkili olabileceğini düşündüğüm bir yol öğrendim. Çatlak olan kısımları plastik dolgu malzemelerinden herhangi biriyle doldurup  zımparalayarak düz hale getiriyoruz. Daha sonra boyacılarda satılan plastik pütür ile plastik pütür uyguluyoruz. Evet deri görünümü daha güzel ama kaplamaya veya tamire 300-400 tl para istiyorlar ki bence yaptırmaktan ziyade göğüslük tekrar yerine oturduğunda ses yapma problemi başlayacak. Ben bu sesten dolayı bile söktürmeden yukarıda bahsettiğim sistemi deneyeceğim ve resimlerini sizlerle paylaşacağım. Umarım iyi biri netice alırız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar aynı dert bende de var. Biraz araştırmalar sonucu etkili olabileceğini düşündüğüm bir yol öğrendim. Çatlak olan kısımları plastik dolgu malzemelerinden herhangi biriyle doldurup  zımparalayarak düz hale getiriyoruz. Daha sonra boyacılarda satılan plastik pütür ile plastik pütür uyguluyoruz. Evet deri görünümü daha güzel ama kaplamaya veya tamire 300-400 tl para istiyorlar ki bence yaptırmaktan ziyade göğüslük tekrar yerine oturduğunda ses yapma problemi başlayacak. Ben bu sesten dolayı bile söktürmeden yukarıda bahsettiğim sistemi deneyeceğim ve resimlerini sizlerle paylaşacağım. Umarım iyi biri netice alırız.

Konuyu açan üyemiz sahip çıkmamış, verilen cevaplara bile bakma gereği duymamış, umarım sen sorununa çözümü bulursun ve uygulamalı olarak diğer arkadaşları ve bizleri aydınlatırsın...

Kolay gelsin, teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kür ederim. Uygulama öncesi hazırlıklara başladım  ve hafta sonu uygulamaya geçeceğim. Eğer ki iyi netice alırsam -ki zaten fotoğraflayacağım- hepimizin işine fazlasıyla yarayacağına inanıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.