Jump to content

Değişim Başlasın Yavaştan..

Semih Uluca
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar abilerim kardeşlerim saygı değer forum üyeleri  :) aracımı aldığım beri tek yaptığım mod işlemi (tabi onuda mod dan sayarsanız) cam filmi  >:D aracıma bişeyler yapmaya karar verdim araç profildede gözüktüğü gibi 2010 mazda 3 imp at.şuanlık işe başlamak için yapmak istediklerim xenon,amerikan park bunlarla işe başlayacağım.Alışverişi hepsiburada isimili siteden yapmaya karar verdim(umarım reklama girmiyordur).Xenonlar önceki konulardanda baktığım üzere h11 imiş (yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim)  ;D Daha önceden hiç bir aracıma hiç bir uygulama yaptırmadım ilk defa yaptıracağım. aşşağıda linkini vermiş olduğum ürünler aracımda bi problem yaratırmı sorunsuz montaj yaptırabilirmiyim aracıma bi zarar gelmeden bu konuyla ilgili yardımlarınızı, görüşleriniz,bilgilerinizi  bekliyorum şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler :clap:

amerikan park için düşündüğüm modül

http://bit.ly/16sGWAo

xenon için düşündüğüm markalar

http://bit.ly/Zw1rct  monza

http://bit.ly/18yLViX space

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben mtech marka xenon taktırdım gayet memnunum tavsiye ederim :) fiyatı biraz daha yüksek ama daha kaliteli diye düşünüyorum yine de  tercih senin. Bu arada modul işini bende düşünüyordum ama sonra gereksiz gelmeye başladı onun yerine turuncu park taktım xenonla birlikte çok hoş duruyor modüle gerek olmadığına karar verdim boşuna kablolarımı kestirmek istemedim açıkcası belki bi fikir olabilir sana :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Amerikan park modulune hic gerek yok parklarin orjinallerini sokun yerine turuncu ampul koyun 10 15 liraya halledersiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burç Küçükaslan

İlk önce multimedya sistemine girerseniz daha saglikli olur??? Arac zaten spor özellikte, yani ahım şahım bir modifikasyon istemez bence... Ama navigasyon cihazi ses sistemin içinde daha saglikli olur ve iç tasarim olarakda büyük bir dertten kurtulmuş olursun... Şimdiden başarılar... Umarım herşey güzel olur...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Işıklı  kapı eşikleri, karşılama aydınlatması basit ve etkili şeyler  tavsiye ederim, forumdan konuları okuyarak kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burç Küçükaslan

Işıklı  kapı eşikleri, karşılama aydınlatması basit ve etkili şeyler  tavsiye ederim, forumdan konuları okuyarak kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz.

Aynen katılıyorum  :egy: çünkü ufak, basit, ucuz ama çok estetik güzel gösteren durumlar bunlar ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ışıklı kapı eşiği fikri hoşuma gitti :) sakın  yanlış anlamayın ama karşılama ışığına ben bi türlü alışamadım hala apaçi işi gibi geliyor aslında güzel duruyor ama bana garip geliyor sorun bende :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ışıklı kapı eşiği fikri hoşuma gitti :) sakın  yanlış anlamayın ama karşılama ışığına ben bi türlü alışamadım hala apaçi işi gibi geliyor aslında güzel duruyor ama bana garip geliyor sorun bende :D

Hepimize  ilk başta apaçi işi hatta dolmuşçu  gibi gelmişti fakat yaptıktan sonra çok güzel ve estetik görünüyor. canlı görmenizi tavsiye ederim montajı falan da çok kolay, kapı eşiği ile birlikte montajını yaparsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Xenon bir süre sonra muayenede başını ağrıtabilir (sorun yaşayan da var yaşamayan da). Onun yerine aynı ışığı veren ama ömrü nisbeten kısa olan normal ampullerden takabilirsin. Böylelikle taktırma söktürme işlemin olmaz.

Yapmadıysan en güzel değişimlerden birisi egzoz ucu. Bizim arabalara çokgüzel bir egzoz buldum

[smg id=7281]

takması bile birlikte 70 TL ödemiştim ama sen Denizli'desin . Maslak İskender Usta'dan bu ucu isteyebilirsin eğer beğendiysen.

Ayak koyma yerini de tavsiye ederim

[smg id=7628]

Bir de 3. stopu led yaptırırsan da güzel oluyor..

[smg id=7236]

ama bu en zoru :D Savaş yapmıştı sağolsun , onunla konuşman lazım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

burak abi dediklerine baktım gayet güzel uygulamalar özellikle led olayı çok hoşuma gitti :) egsoz ucunu bende taktırmıştım 70 lira vermiştim ama farklı benim biraz daha :) yer değiştirme konusuna gelince bana uyar sıkıldım zaten buralardan değişiklik şart mangalı bekliyoruz gelicem inşallah bende :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Uygulamadan kastın ne?

Dilersen önce onu netleştir..

Ucu yok bu işin çünkü..

Motora girecek misin?

Sadece styling mi, audio mu ?

Bütçen ve fikirlerin nedir? Ona göre fikir paylaşalım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Forum üyelerinin resimlerine bakarak kendine bir yol çizebilirsin.İlgili araç sahibi sana fiyat konusunda yardımcı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yavaştan değişim başlasın dediğine göre, ufak, ufak, bütçeyi çok sarsmayacak, kozmetik şeyler sanırım. :krrsz:

tıpkı ilhan abimin dediği gibi neler yapabileceğim konusunda şuanda sınırım işe xenon ve park ampülleri daha sonra düşündüklerim yay ve jant ondan sonra düşündüğüm yan etekler gibi :) ama zaman içersinde yapıcam malum öğrenciyim arabaya çok para ayıramıyorum benzin yetiyor canıma zaten :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...