allora_38

LPG beyni hangi marka taktırayım acil!!!

mazda 323f  aracımın atiker marka lpg beyni eskimeye bağlı sorunlar ve yakıtta aşırılık şikayetlerinden dolayı bugün veya yarın değiştireceğim..lpg sistemlerinde en adi marka atiker diyorlar hakkatende öle şimdi atiker almıyacağım kesin eğer iyi bi marka tavsiyeniz olursa sevinirim yakıtta en tasarruflu lpg beyni markası nedir sizlerin görüşlerini almak isterim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda 323f  aracımın atiker marka lpg beyni eskimeye bağlı sorunlar ve yakıtta aşırılık şikayetlerinden dolayı bugün veya yarın değiştireceğim..lpg sistemlerinde en adi marka atiker diyorlar hakkatende öle şimdi atiker almıyacağım kesin eğer iyi bi marka tavsiyeniz olursa sevinirim yakıtta en tasarruflu lpg beyni markası nedir sizlerin görüşlerini almak isterim.

Lpg işiyle yaklaşık olarak yaygınlaşmaya başladığı tarihten bu yana haşır neşir birisi olarak tavsiyelerim şunlardır;

Atiker'in aman aman bir kalitesi olmasa da, servis yaygınlığı ve çok satması (fiyat politikası) sebebiyle tercih edilmektedir, çok satan ve belirli bir kalitede olmayan her markanın başına gelen sık arıza verme olayı tamamen doğrudur...

Siz öncelikle iyi bir usta (lpg) edindiyseniz kitin markası çok önemli değil bence, lpg de illaki sorun oluşuyor ve bulduğunuz usta sizin sorununuzu kafanızda büyümeden giderebiliyorsa bence en iyi markat odur...

Birde; yeni yeni gelişen sistemlerde aracın motoruna ve beygir gücüne göre tasarlanmış ürünler var, taktıracağınız yer size bu konuda aydınlatma yapıyorsa ve hangi motora hangi kiti takacakları konusunda bilgisi varsa sorun yoktur...

Özetle; aracınıza takılacak kitin bilinçli ve uzman bir usta tarafından montajı markadan önce gelir...

Hayırlı olsun, kazasız günler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dostum ben de geçen gün atiker taktırdım.Ben taktırırken insignia vardı montajda,ardından mercedes c180 geldi montaja vs vs.Yani markadan çok inan iyi montaj ve ayar daha önemli nacizane fikrim bu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende dönüş yapacam lpg ye yapacak bişey uzun zamandır benzindeyim km de yapmıyorum ama mazda koy gazı gazla.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.