erencifci

2.Nesil Mazda 3 Bisiklet Taşıyıcı

Bu konuda 54 ileti var

Merhaba 2010 hb için araç arkası bisiklet taşıyıcı kullanan varmı? Thule clipon 9103 diye bir ürün buldum ama uyumlumu bilmiyorum. Satıcı uyumlu diyor ama thulenin sitesinde 2010 model için bir bilgi yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selam,

Ben araç üstü kullanıyorum.  Araç arkası için taşıyıcıları pek tavsiye etmem. Kaportaya temas eden yerler sürtünmeden kaynaklı mutlaka çiziliyor. Ayrıca bisiklet aracın yanlarından taşıyor. Alışkanlıklardan kaynaklı dikkat edilmediği sürece bisikletin lastiklerini diğer araca çarpma olasılığı var. Arka taşıyıcılar genelde hareket edebilen mekanizmaya sahip olduğu için uyumlu olma ihtimali yüksek. Bir de fiyat olarak ne kadar peki link paylaşabilir misiniz ?

Aşağıda benim araçtaki taşıyıcılar var. Şu anda Mazda da servis kampanyası var. Tavan üst barı ve bisiklet taşıyıcılarını piyasadan çok uygun fiyata alabilirsin.

[smg id=8246] [smg id=8244]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

thule clip on 9103 ü 269 tl ye buldum piyasada 456 tl ama mazda 3 için uyumlu değilmiş getiren firma tavsiye etmedi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maddi imkanlarınız el veriyor ise yine araç üstü tavsiye ederim. Araç üstü portbagaj ve 2 adet bisiklet taşıyıcısını kampanya döneminde 550 civarı bir rakama alınabilir.

Bendekileri isterseniz görebilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim. servis 580 tl civarı fiyat verdi montaj hariç

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim. servis 580 tl civarı fiyat verdi montaj hariç

Bisikletleri nereye taşımayı düşünüyorsunuz??

Yazlık ?

Memleket?

vs.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim ikizlerin 16 inçlik bisikletleri var. hafta sonları bir yerlere giderken veya yazlığa giderken taşımak için. olmadı ön tekerleri çıkarıp biraz bisikletleri söküp bagaja sığdıracağım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim ikizlerin 16 inçlik bisikletleri var. hafta sonları bir yerlere giderken veya yazlığa giderken taşımak için. olmadı ön tekerleri çıkarıp biraz bisikletleri söküp bagaja sığdıracağım

Yazlık veya ikinci ikamet için bu aparatı almak yerine; gideceğiniz ikametlere bir çift bisiklet almak hem daha mantıklı, hem daha ekonomik olmaz mı?

;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam haklı diyorsun da iki tane yazlık var farklı bölgelerde. bisikletlerin tanesi 300 tl 4 tane daha almam gerekiyor masraf bayağı büyüyor. çocuklar ikiz birine almakla çözülmüyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam haklı diyorsun da iki tane yazlık var farklı bölgelerde. bisikletlerin tanesi 300 tl 4 tane daha almam gerekiyor masraf bayağı büyüyor. çocuklar ikiz birine almakla çözülmüyor

Sizin nüfusa ve yazlıklara göre benim hesap daha az ekonomik kaldı...  :D

İkiz yazlık, ikiz çocuk için o aparatın alınması şart artık, fiyatı ikinci seçeneğe göre ekonomik çünki.

:fiuw:

Sağlıcakla.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Siz de her şey iki galiba :D

Montajı basit servise  yaptırmaya gerek yok alırsanız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben eski aracımda arkaya takılan taşıyıcıdan kullanmıştım. mecburen 3 bisiklet yükledik ama bisikletler hafifti. gergilerin kontrolünü sık sık yapmamıza rağmen taşıyıcının dandikliğinden eğilmişti ve bisikletlerin ön tekerlekleri asfalta sürttü ve tekerler boşa çıktı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunların ruhsata işlenmesi ile ilgili bilgisi olan var mı ?

Hafta sonu bizim arkadaşı çevirmişler bendekilerin aynısından var. Ruhsata işletmen gerekiyor  bunları demişler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim bildiğim çeki demirine bağlananlar işlenmeli

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel soru, öğrenip bilgi vereyim...

Üstad işlenmesi gerekiyor muymuş?

ehehehe hatırlatayım dedim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Üstad işlenmesi gerekiyor muymuş?

ehehehe hatırlatayım dedim :D

Sorabileceğim trafikçi arkadaşa rastlamadım daha, aklımda ama...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sorabileceğim trafikçi arkadaşa rastlamadım daha, aklımda ama...

Cumaya kadar öğrenmemiz lazım :):D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cumaya kadar öğrenmemiz lazım :):D

Araca kalıcı olarak monte edilen bir aparat olmadığı için ruhsata işletilmesine gerek yokmuş...

:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.