Jump to content

2.Nesil Mazda 3 Bisiklet Taşıyıcı

erencifci
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba 2010 hb için araç arkası bisiklet taşıyıcı kullanan varmı? Thule clipon 9103 diye bir ürün buldum ama uyumlumu bilmiyorum. Satıcı uyumlu diyor ama thulenin sitesinde 2010 model için bir bilgi yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selam,

Ben araç üstü kullanıyorum.  Araç arkası için taşıyıcıları pek tavsiye etmem. Kaportaya temas eden yerler sürtünmeden kaynaklı mutlaka çiziliyor. Ayrıca bisiklet aracın yanlarından taşıyor. Alışkanlıklardan kaynaklı dikkat edilmediği sürece bisikletin lastiklerini diğer araca çarpma olasılığı var. Arka taşıyıcılar genelde hareket edebilen mekanizmaya sahip olduğu için uyumlu olma ihtimali yüksek. Bir de fiyat olarak ne kadar peki link paylaşabilir misiniz ?

Aşağıda benim araçtaki taşıyıcılar var. Şu anda Mazda da servis kampanyası var. Tavan üst barı ve bisiklet taşıyıcılarını piyasadan çok uygun fiyata alabilirsin.

[smg id=8246] [smg id=8244]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maddi imkanlarınız el veriyor ise yine araç üstü tavsiye ederim. Araç üstü portbagaj ve 2 adet bisiklet taşıyıcısını kampanya döneminde 550 civarı bir rakama alınabilir.

Bendekileri isterseniz görebilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim ikizlerin 16 inçlik bisikletleri var. hafta sonları bir yerlere giderken veya yazlığa giderken taşımak için. olmadı ön tekerleri çıkarıp biraz bisikletleri söküp bagaja sığdıracağım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim ikizlerin 16 inçlik bisikletleri var. hafta sonları bir yerlere giderken veya yazlığa giderken taşımak için. olmadı ön tekerleri çıkarıp biraz bisikletleri söküp bagaja sığdıracağım

Yazlık veya ikinci ikamet için bu aparatı almak yerine; gideceğiniz ikametlere bir çift bisiklet almak hem daha mantıklı, hem daha ekonomik olmaz mı?

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam haklı diyorsun da iki tane yazlık var farklı bölgelerde. bisikletlerin tanesi 300 tl 4 tane daha almam gerekiyor masraf bayağı büyüyor. çocuklar ikiz birine almakla çözülmüyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam haklı diyorsun da iki tane yazlık var farklı bölgelerde. bisikletlerin tanesi 300 tl 4 tane daha almam gerekiyor masraf bayağı büyüyor. çocuklar ikiz birine almakla çözülmüyor

Sizin nüfusa ve yazlıklara göre benim hesap daha az ekonomik kaldı...  :D

İkiz yazlık, ikiz çocuk için o aparatın alınması şart artık, fiyatı ikinci seçeneğe göre ekonomik çünki.

:fiuw:

Sağlıcakla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben eski aracımda arkaya takılan taşıyıcıdan kullanmıştım. mecburen 3 bisiklet yükledik ama bisikletler hafifti. gergilerin kontrolünü sık sık yapmamıza rağmen taşıyıcının dandikliğinden eğilmişti ve bisikletlerin ön tekerlekleri asfalta sürttü ve tekerler boşa çıktı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bunların ruhsata işlenmesi ile ilgili bilgisi olan var mı ?

Hafta sonu bizim arkadaşı çevirmişler bendekilerin aynısından var. Ruhsata işletmen gerekiyor  bunları demişler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...