Jump to content

Cx5'e Özel Orjinal Anahtarlık...

okkko
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bir abimiz için ben  bir CX-5 birde varsa  RX-8 sipariş etmek istiyorum, babalar gününde hediye edeceğim  :)

Ayrıca tasarlayan da  çok iyi düşünmüş, kullanıcının Mazda parkındaki araçlarının anahtarları böylelikle karışmamış olacak :) ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben kendim için getirtmiştim. ne olduğunu bilmediğimden 1 tane getirtmiştim. Ancak şuanda sistem bu ürünün siparişine kapandı. ya farkettiler, yada stokta yok. ben size en kısa sürede bilgi vereceğim ancak babalar gününe yetişeceğini sanmam... ilginize teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okan abi valla ben de çok isterim  :D mazda6 anahtarı var fakat cx5 anahtarlığı da iyi gider. Mazda6  anahtarlığı daha da iyi gider. Stoklar açılırsa Ücretleri nasıl ulaştırmamız gerekir ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kim o yahu? Biz bir şey gõrmedik şu ana kadar...

Bir abimiz için ben  bir CX-5 birde varsa  RX-8 sipariş etmek istiyorum, babalar gününde hediye edeceğim  :)

Ayrıca tasarlayan da  çok iyi düşünmüş, kullanıcının Mazda parkındaki araçlarının anahtarları böylelikle karışmamış olacak :) ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda parkı neresi  :D öyle biryer mi var :D hemde türkiyede

ben de var, mazda parkı..

Okan abi valla ben de çok isterim  :D mazda6 anahtarı var fakat cx5 anahtarlığı da iyi gider. Mazda6  anahtarlığı daha da iyi gider. Stoklar açılırsa Ücretleri nasıl ulaştırmamız gerekir ?

o kısmı kolay...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kim o yahu? Biz bir şey gõrmedik şu ana kadar...

Abi ,Mazdalarının anahtarlarını karıştıranlar varmış, otoparka inince biriyle gidecekken yanına diğerinin anahtarını alanlar oluyormuş, bu nedenle otoparkında (buna Mazda parkı da diyebiliriz, birkaç tane Mazda olduğu için) birden fazla Mazdası olan babayiğitler için bu tip anahtarlıklar geliştirirlmiş Amerika da... Zaten Amerikalılar önceden beri şikayet ediyormuş , anahtarlıkların üzerinde aracın marka modeli neden yazmıyor diye :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok karıştırmıyorum ben. Sadece RX-8'in anahtarı var, CX-5 keyless sistem. Yani anahtarsız bir otomobil, beni tanıyıp, kendi açıyor kapıları, kendi çalıştırıyor. Bir tek 'abi hoşgeldin' demesini de isterdim. Ama Japon yapmış vesselam!

Tek sıkıntı bazen bu alışkanlıkla RX-8'i de anahtarsız açmaya ya da parmağımla çalıştırmaya çalışmam...

Abi ,Mazdalarının anahtarlarını karıştıranlar varmış, otoparka inince biriyle gidecekken yanına diğerinin anahtarını alanlar oluyormuş, bu nedenle otoparkında (buna Mazda parkı da diyebiliriz, birkaç tane Mazda olduğu için) birden fazla Mazdası olan babayiğitler için bu tip anahtarlıklar geliştirirlmiş Amerika da... Zaten Amerikalılar önceden beri şikayet ediyormuş , anahtarlıkların üzerinde aracın marka modeli neden yazmıyor diye :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Birden fazla Mazda sahibi olduğumu mu düşünüyorsun? Belki biraz fazla olmuş olabilir aniden haklısın ama alışacağız zamanla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

iki mazda sahibi olmak çok zor birşey olmalı. hadi 3 ve 6 olsa cx5 ve cx9 olsa neyde de hele ki biri rx8 diğeri cx5 ise  :D giysi dolabının başında ne giyeceğini seçemeyen kızlar gibi gözükürdüm heralde iki mazdam olsa  :D bugün neyle gitsem

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...